Rēķini uzlabojas līdz 3:0, atspēlējoties pār Rams (pilns pārklājums)

Pēc 28:3 pārsvara zaudēšanas otrajā puslaikā Džošs Allens noveda pie Bills līdz ceturtajai ceturtdaļai uzvarai, savienojoties ar Taileru Kroftu, lai gūtu otro piezemējumu šajā spēlē ar :15, panākot Buffalo 35. 32 uzvara. Bills līdz ar uzvaru uzlabojās līdz 3:0.

SPĒLES KOPSAVILKUMA SAITES:

SPĒLES SVARĪGĀKIE mirkļi:

SĒNA MEKDERMOTA PĒCSPĒLES PRESES KONFERENCE:

SOCIĀLIE:

SPĒLES PRIEKŠSKATĪJUMS:

'Bills' un 'Rams' svētdienas spēlē piedalās bez zaudējumiem. Tikai viena spēle paliks bez zaudējumiem pēc 3. nedēļas. Vēl tikai vienā spēlē 3. nedēļā būs divas neuzvarētas komandas — tā ir pirmdienas nakts futbols ar Ravens un Chiefs.

2020. gada sezonas divu nedēļu laikā 11 komandām vēl nav jāzaudē. Bills un Rams kompānijā ir Ravens, Chiefs, Cardinals, Seahawks, Packers, Bears, Raiders, Titans un Steelers. NFC West ir palikušas visvairāk neuzvarētu komandu, kurās ir trīs.

Svētdienas mačā spēlēs arī divas komandas, kuras izdarīs piecus labākos pārkāpumus. 'Bills' ieņem trešo vietu līgā ar vidēji 464 jardiem spēlē, bet 'Rams' ir piektā ar vidēji 435,5 jardiem spēlē.