Rēķini turpinās, lai uzvarētu Jets ar 18:10 aiz sešiem laukuma vārtiem (pilns segums)

Viņi saka, ka uzvara ir uzvara, un tas ir 100% taisnība, taču ir šausmīgi grūti justies entuziasmam par to, kā Bufalo Bills svētdienas pēcpusdienā MetLife stadionā ar 18:10 uzvarēja Ņujorkas Jets, kura joprojām neuzvarēja.

Neglīts? Jā, tas ir viens no daudziem vārdiem, ko varētu izmantot šim vārdam, un daži lāsta vārdi, kas sajaukti aprakstā, nebūtu nevietā.

Kādreiz dinamiskais Bufalo uzbrukums notika 60 minūtes pret vienu no sliktākajām NFL aizsardzībām un nespēja gūt piezemējumu, taču to izglāba paša aizsardzība, kas satricināja neveiksmīgo sākumu un dominēja spēles otrajā pusē.

Ak, un tur bija iesācējs kicker Tailers Bass, kurš, iespējams, ir visvairāk tracinošais spēlētājs Bufalo sarakstā. Viņš guva visus Bufalo punktus, gūstot sešus vārtus, kas salīdzināja Stīva Kristija komandas rekordu vienā spēlē. Viņš arī divreiz netrāpīja, tostarp vienu no 37 jardiem ceturtajā ceturtdaļā, kas būtu palīdzējis Bills komandai nosargāt uzvaru nedaudz agrāk.

SPĒLES KOPSAVILKUMA SAITES:

SPĒLES SVARĪGĀKIE mirkļi:

SOCIĀLIE:

SPĒLES PRIEKŠSKATĪJUMS:

2020. gada sezonu Bills atklāja ar 27:17 uzvaru pret Jets 1. nedēļā. Bufalo svētdien ir iespēja uzvarēt Jets sēriju. Ja Bills uzvarēs, tā būtu viņu pirmā izcīnīšana Jets kopš 2015. gada sezonas. Togad viņi abās sacensībās pārspēja Jets ar 22:17.