Bills divu spēļu summā, uzvarot Browns Detroitā (pilns atspoguļojums)

Bufalo 'Bills' (7-3) svētdien pēcpusdienā Detroitas 'Ford Field' trasē uzvarēja divu spēļu summā, uzvarot Klīvlendas 'Browns' (3-7).

Bufalo uzbrukums sākās lēni un lielāko daļu pirmā puslaika aizkavējās, līdz Džošs Alens otrās ceturtdaļas beigās atrada Stefonu Digsu endzonas aizmugurē, nodrošinot Bills vadību ar 13:10. Bufalo nekad neatskatījās, jo guva vārtus, ielaižot visus piecus otro puslaiku, izcīnot tik ļoti nepieciešamo uzvaru.

DiSanto propāns (reklāmas stends)

Bills skriešanas spēle izskatījās patiešām laba, jo Devins Singlerijs ar piezemējumu 86 jardus nesa bumbu 18 reizes. Iesācējs Džeimss Kuks sasniedza karjeras rekordu, 86 jardus ar 11 sitieniem.

Taileram Basam bija saspringta diena, kad viņš guva sešus vārtus, tostarp 56 jardus, kas ir otrs garākais viņa jaunā karjeras rādītājs.