Bills sezonas atklāšanā uzvarēja Jets ar 27:17 (pilns pārklājums)

Pēc pirmās ceturtdaļas šķita, ka tas būs sitiens, jo Bufalo Bills ātri izvirzījās vadībā ar 14:0.

Taču dažas Bills saspēles vadītāja Džoša Allena kļūdas ļāva Jets spēlēt gandrīz visu spēles laiku, pirms Bufalo otrajā puslaikā tos atvairīja. Bills uzvarēja ar 27:17, taču spēle nekad nebija īsti tuvu.

Lielāko pēcpusdienas daļu Alens bija drausmīgs. Viņš pabeidza savu pirmo karjeru 300 jardu piespēļu spēli un kopā guva trīs piezemējumus pret Jets aizsardzību, uz kuriem nebija atbildes. Bills aizsardzība atteicās no vienas lielas spēles dienā, bet lielā mērā apturēja Semu Darnoldu un Jets uzbrukumu. Bills kopā bija 404 uzbrukuma jardi, salīdzinot ar tikai 254 Jets.

SPĒLES KOPSAVILKUMA SAITES:

SPĒLES SVARĪGĀKIE mirkļi:

SOCIĀLIE:

SPĒLES PRIEKŠSKATĪJUMS:

2020. gada sezonu Bills sāk ar mājas spēli pret Ņujorkas Jets. Šī ir 14. reize, kad abas spēlēs savā starpā mājas spēlē, kas ir visvairāk NFL kopš 1960. gada. Bufalo uzvarēja sezonas atklāšanas spēlē pret Jets 2019. gadā. Vai viņi to var atkārtot arī šogad?