Bākas slīd garām Herons OT

Viljama Smita koledžas hokeja komanda sestdienas pēcpusdienā The Cooler Jaunanglijas hokeja konferences turnīrā pagarinājumā uzvarēja UMass Boston ar 2:1. Līdz ar zaudējumu Herons tagad ir 4-3-1 kopumā un 3-3-0 NEHC spēlē. Beacons kopvērtējumā ir 4-2-0 un konferences spēlē 3-3-0.

Viljams Smits devās tālu vārtos un atvairīja 22 reizes. Lī Boša ​​UMass Boston komandas vārtos atvairīja 31 metienu.

GALVENĀ STATISTIKA:

• Herons spēli pabeidza ar 32:24 pārsvaru metienos pa vārtiem.
  • Spēka paņēmienā neviena no komandām neatrada vārtus. Herons bija 0-pret-3, bet Beacons - 0-pret-1 ar papildu uzbrucēju.
  • Līdz ar neizšķirtu spēles beigām abas komandas nopelnīja punktu konferences kopvērtējumā. UMass Boston nopelnīja papildpunktu ar uzvaru pagarinājumā.

UZVARĒTĀJS:

• Sidneja Lenards uzvarēja spēli, kad līdz pagarinājumam bija atlikušas 28 sekundes. Viņas sitiens no kreisā izspēles apļa izsita cauri Hauzeres kājām un pāri vārtu līnijai. Mia Boyd un Emīlija Hansena tika pie piespēlēm spēles uzvaras vārtu guvumā.
  • Pagarinājumu Herons pabeidza ar 4:2 metienos pa vārtiem.

PIRMAIS PERIODS:

• Viljamam Smitam ievadā sitienos pa vārtiem bija 10:6.
  • Sešās spēles minūtēs gandrīz atklāja rezultātu, taču viņas sitienu apturēja Boša.
  • UMass Boston panāca 1:0 pie pirmā perioda atzīmes 18:34. Allija Reiflere iemeta ripu labā vārtu stabā, gūstot otros vārtus sezonā. Izabella Brauna un Kristena Brigsa tika pie piespēlēm vārtu guvumā.

OTRAIS PERIODS:

vai es pārāk daudz guļu
  • panāca neizšķirtu 1:1, viduslaikā atlikušas nepilnas divas minūtes. Viņa apspēlēja aizsargu un raidīja sitienu no labās malas vārtu aizmugurē. LaPlante trešos vārtus sezonā guva un .

TREŠAIS PERIODS:

• Pēdējā strofā neviena no komandām neatrada vārtus.
  • Herons izdarīja 12 metienus pa pretinieku vārtiem, bet Lī Boša ​​bija uzdevumu augstumos, atvairot 12 reizes.