Amerks trešā perioda atgriešanās zaudēja Monsters

Ročesteras 'Americans' nespēja dzēst divu vārtu deficītu trešajā periodā, jo sestdienas vakarā 'Rocket Mortgage FieldHouse' otrajā puslaikā viņi zaudēja Klīvlendas 'Monsters' ar 4:3.

Kad līdz spēles beigām bija atlikušas nedaudz vairāk kā 12 minūtes, Ročestera piekāpās ar 4:2, kad Brendons Biro guva savus otros vārtus, samazinot pārsvaru līdz 4:3. 'Amerks' bija dažas iespējas panākt neizšķirtu, taču to nevarēja izmantot, jo Klīvlenda noturēja uzvaru.

Otros vārtus Ročesteras labā guva Šons Malons, bet rezultatīvas piespēles savāca Ītans Provs, Lukass Ruseks, Čeiss Priskis un Maikls Meršs. Maikls Hausers atvairīja 22 reizes, tostarp 10 atvairīja pēdējā periodā.

Amerks iegūs dažas brīvdienas, pirms trešdienas vakarā uzņems Sirakjūsas Crunch.