Amerks top Phantoms šaušanā

Jaunie uzbrucēji Džeks Kvins un Dž.Dž.Peterka abi apžilbināja savā sezonas pirmajā šaušanā, vadībā Ročesteras 'Americans' (8-5-0-0) ar 5:4 uzvarot Lehigh Valley Phantoms (3-8-3-1). Piektdien arēnā The Blue Cross.

kad būs stimulu pārbaude 2021. gadā

Līdz ar uzvaru 'Amerks' ir izcīnījusi astoņas uzvaras no pēdējām 12 spēlēm, tostarp četras uzvaras uz mājas ledus. Rochester lepojas ar 3-0-1-0 pret Lehigh Valley pēdējo piecu gadu laikā Flower City iekšienē, vienlaikus nopelnot vismaz vienu punktu sešās no pēdējām astoņām spēlēm pret Phantoms, kas datētas ar 2016. gada 30. decembri. 4-2-1-1 šajā diapazonā. Katrā no astoņām sacensībām šajā posmā uzvarētāja komanda ir guvusi vismaz trīs vārtus.

Uzbrucējs Brets Marejs guva savus ceturtos un piektos vārtus pēdējās piecās spēlēs, savukārt Peterka un Linuss Veisbahs guva četrus vārtus šīs kampaņas laikā. Oskari Lāksonens, Ītans Provs, Šons Malons, Matiass Samelsons, Džošs Tevess un Kvins atzīmējās pa vienai rezultatīvai piespēlei.

Vārtsargs Maikls Hausrs pirmo reizi startēja AHL šosezon un septīto kopš 2016./2017. gada beigām. Viņš vakaru pabeidza ar 28 atvairītajiem sitieniem, papildus diviem, ar kuriem viņš atvairīja sitienu, lai nopelnītu uzvaru.

Phantoms vadošais punktu guvējs Morgans Frosts ieguva sezonas rekordu trīs punktus (1+2), savukārt Garets Vilsons, Konors Benamens un Gerijs Meijū visi guva vārtus sērijā. Šovakar piedzīvotais zaudējums ārpus regulējuma bija Lehigh Valley ceturtais šosezon, bet pirmais prasmju sacensībās.

Tīkla aizsargs Fēlikss Sandstroms (3-5-3) izcēlās savā līgas 12. spēlē, un, neskatoties uz to, ka atvairīja 20 reizes, starp kurām bija arī viens sitiens, viņš piedzīvoja zaudējumu.

cik ilgs laiks nepieciešams, lai kratom iedarbotos

Ročestera, kas trešajā periodā guva pāris vārtus, lai dzēstu vienu vārtu deficītu, Phantoms panāca neizšķirtu 4:4, līdz pamatlaika beigām 1:27, lai piespiestu pagarinājumu. Uz Lehigh Valley spēļu izlīdzināšanas marķiera viņi lika Sandstrēmam izvilkt, kamēr komandām malā bija četri slidotāji.

Papildu freima laikā Amerks piespēlēja ripu lielāko spēles sākuma daļu trīs minūtes, pēc tam tika nosvilpts par iekāpšanas pārkāpumu ar 2:05.

nys hunters drošības kurss 2015

Sekojošajā spēka paņēmienā Phantoms gandrīz visu soda sitienu noturēja ripu uzbrukuma zonā. Aizsargi Keisijs Ficdžeralds, Samuelsons, Tevess un Provs, kā arī uzbrucēji Mihaels Meršs un Marks Jankovskis neļāva metienu virzīt līdz sitienam.

Kvins atklāja prasmju konkursu, ar žilbinošu gājienu panākot Ročesteru ar 1:0 vadībā, pirms Hausers noliedza Meijū un Frostu. Trešajā raundā Peterka noslēdza uzvaru šautuvē, pārspējot Sandstromu bloķētāja pusē.

Pirmo periodu Ročestera sāka ar divu vārtu pārsvaru, kad Marejs un Veisbahs panāca 5:17, panākot mājiniekus vadībā ar 2:0 pie 7:34. Tomēr Lehigh Valley atspēlējās ar trīs sitieniem pēc kārtas, izvirzoties vadībā ar 3:2 pēdējās 20 spēles minūtēs, ieskaitot vārtu pāri ar 12 sekunžu starpību.

Tomēr trešā perioda laikā Amerks, kurš apgrieza otrā perioda scenāriju ar rezultātu 19:4, ierobežoja Phantoms tikai trīs metienus, pirms Marejs un Peterka atguva Ročesteras vadību ar 4:3.

Trešās spēles beigās Meijū piespieda pagarinājumu, pirms Kvins un Pīterka apspēlēja sitienu.

SPĒLES SVARĪGĀKIE mirkļi:

spēles, kas jāspēlē, gaidot līgu

'Amerks' sestdien, 20. novembrī, Adirondack Bank Center sāk divu spēļu setu pret nepārvarēto Jūtikas 'Comets'. Spēles laiks ir paredzēts pulksten 19:00. sāksies un tiešraidē pārraidīs kanālā The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochester, kā arī AHLTV.