Amerks atgriešanās Jutikā neizdodas

Vēlajā Ročesteras 'Americans' (8-6-0-0) rallijs neizdevās, jo 'Amerks' agri atpalika no pirmajā vietā esošās Jūtas Comets (13-0-0-0) un vairs nespēja atgūties. galu galā ar 5:3 zaudēja AHL vienīgo neuzvarēto komandu sestdien Adirondack Bank Center.

Šī spēle bija pirmā no abu komandu savstarpējām savstarpējām tikšanās reizēm, un vēl viena spēle bija paredzēta trešdien, 24. novembrī.

Ročestera kļuva par uzvarētāju astoņās no iepriekšējām 12 spēlēm, un kopš 2016.-2017. gada kampaņas sākuma Amerks ir savākusi vismaz vienu punktu 30 no pēdējām 47 cīņām pret Jutiku.

Uzbrucējs Brendans Vorens guva otro punktu sezonā, lai sāktu gūt vārtus 'Amerks' rindās, savukārt bijušais komēta Džošs Tevess pievienoja savu otro sitienu vidējā freimā. Peitons Krebs guva savus pirmos vārtus kā 'Amerk' pēdējā spēles perioda laikā no Džeka Kvina un Dž.Dž.Peterka.

Ukko-Peka Lūkonens (4-6-0) atvairīja 15 no 19 pretinieku metieniem, bet otrajā periodā viņu nomainīja Maikls Hausrs (0-1-0) 5:42. Hausrs pabeidza nakti, atvieglojot deviņus metienus.

Comets vadošais punktu guvējs Čeiss De Leo atgriezās ierindā pēc pēdējo piecu spēļu izlaišanas un savāca punktu pāri (1+1), savukārt Raiens Šmelcers ar divām rezultatīvām piespēlēm guva arī daudzpunktu spēli. Utica komandas labā vārtus guva Greims Klārks un bijušais Amerks Braiens Flinns.

Vārtsargs Akira Šmids (6-0-0) pagarināja savu uzvaru sēriju līdz sešām spēlēm, lai sāktu sezonu, jo šajā cīņā viņš atvairīja 34 pretinieku metienus.

Uticai bija vajadzīgas tikai 25 sekundes pēc spēles sākuma, lai tiktu uz borta, jo Fūts pēc apledojuma pārkāpuma izdarīja sitienu no apļa augšdaļas. Fūts savāca ripu pēc Šmelcera uzvaras acīs un izrāva trešo reizi šajā sezonā.

ķirbju spice Dunkin donuts 2018

Mājinieki palielināja savu pārsvaru līdz 3:0, izmantojot pāris spēka paņēmienus, no kuriem pirmais tika gūts attiecīgi pirmā perioda beigās un pēc tam vēlreiz, lai sāktu otro.

Comets pievienoja vēl vienus vārtus, jo klubi vienā pusē slidoja četrus slidotājus. Ročesters ienesa ripu uzbrukuma zonā, tomēr Jutikas A.J. Grīrs izraisīja apgrozījumu, pirms Frederiks Gotjē piespēlēja Klārkam viņa ceturtajā sezonā, panākot 4:0.

Pēc atzīmes 5:42 vidus periodā Hausers nomainīja Lūkonenu.

Hausera vakars nesākās viegli, jo viņš uzreiz tika pārbaudīts ar 2 pret 1 nepāra sitienu, kā rezultātā FLins guva vārtus ar 'backhand', gūstot savus trešos vārtus sezonā, kad līdz perioda beigām bija 5:50.

Ročestera tomēr negāja mierīgi, jo Vorens un Tevess otrā perioda pēdējās minūtēs guva vārtus 3:11 attālumā viens no otra, spēles pēdējā periodā samazinot Ročesteras deficītu līdz 5:2.

Amerks turpināja presingot, kad viņiem tika piešķirts pāris spēka paņēmienu, un, atrodoties divu spēlētāju pārsvarā 5 pret 3, Peterka un Kvins apmainījās ar piespēlēm, pirms Kvins vienreiz sūtīja pa vārtiem Krebsam. Krebsam vārti bija otrie AHL karjerā un pirmie sezonā.

winstrol steroīdi pirms un pēc

Ar galveno palīgu Kvins pēdējās 17 spēlēs ir guvis 21 punktu (9+12) kopš pagājušās sezonas, savukārt Peterkam kopš 30. oktobra ir 10 punkti (3+7).

Par nelaimi Ročesterai, neskatoties uz to, ka pēdējās 20 spēles minūtēs tika pārspēts Jūtika ar 15:3, tas būtu tikpat tuvu, kā Šmids un Comets pārdzīvoja vēlo spiedienu uz uzvaru ar 5:3.

Amerks meklē izpirkumu, pabeidzot divu spēļu setu pārspēlē pret Comets trešdien, 24. novembrī Adirondack Bank Center. 19:00 sacensības būs ceturtā no 12 plānotajām abu klubu savstarpējām tikšanās reizēm, un tās tiešraidē pārraidīs kanālā The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochester, kā arī AHLTV.