AFC vadošais Bills pagarina uzvaru sēriju līdz četrām ar uzvaru pār Jets (pilns pārklājums)

AFC līdere Bufalo Bills (10-3) pagarināja savu uzvaru sēriju līdz četrām, sniegotā svētdienas pēcpusdienā Highmark stadionā uzvarot Ņujorkas Jets (7-6). Bufalo komanda ceturto sezonu pēc kārtas izcīnījusi 10 uzvaras.

Tas bija neglīts pirmais puslaiks, jo katra komanda apmainījās ar sitieniem līdz otrās ceturtdaļas beigām, kad Džošs Alens savienojās ar Dosonu Noksu, lai gūtu 24 jardu piezemējumu, pārtraucot neizšķirtu un puslaikā izvirzot Bufalo vadību ar 7:0.

Rezultāts pieauga, jo Jets panāca neizšķirtu, atklājot otro puslaiku. Tomēr Bills ātri atguva vadību Alena piecu jardu piezemējuma skrējienā. Vēlāk trešajā ceturtdaļā Tailers Bass guva 38 jardu vārtus, palielinot Bufalo pārsvaru līdz 17:7, ejot pēdējā freimā.

'Bills' palielināja pārsvaru ceturtās ceturtdaļas sākumā, kad Bass trāpīja vēl vienus vārtus, 49 jardus, panākot 20:7. Ņujorka bloķēja sitienu, kā rezultātā guva drošu sitienu, un iesita vārtus, taču Bufalo noturējās un nodrošināja uzvaru.