Yankees beidzot uzvarēja Red Sox lietus saīsinātajā sešu iningu spēlē

Gerijs Sančess un Gleybers Toress caur lietus lāsēm apspēlēja mājiniekus, nodrošinot Džerita Kola aso sniegumu vadībā, jo Yankees pirmo reizi šosezon uzvarēja Red Sox, slapjā un mežonīgā sestdienā svinot uzvaru ar 3:1. nakts Yankee stadionā.

Sančess un Toress slugged savus secīgos diskus sestajā inningā pie Bostonas atslodzes Hirokazu Savamura. Sančess tikko notīrīja labā lauka sienu uz oderes, kas ietriecās līdzjutējam, kurš stāvēja netālu no žoga augšdaļas, izraisot traucējumu pārskatīšanu, un pēc tam Toress pirmo reizi kopš 4. jūnija pārspēja 29 spēles bezpajumtnieku sausumu.

Spēle tika apturēta pēc sestā ininga. 'Yankees' uzlaboja rezultātu līdz 1:7 pret Bostonu, apsteidzot sāncenšus, spēlējot plūdu laikā pēc sausas 50 minūšu kavēšanās. Sestajā iningā arī Red Sox vadītājs Alekss Kora uz īsu brīdi izvilka savu komandu no laukuma, jo kreisās malas uzbrucējam Aleksam Verdugo no tribīnēm trāpīja mestais beisbols.

Augšējā puslaikā Kols veica divus piegājienus un sitienu laukā, lai nostiprinātu pamatnes noslogotu, pārsteidzot Kristianu Vaskesu ar karstām diskusijām par sitienu, kas izraisīja divus sitienus Bostonas rezervē: ķērējs Kevins Plavecki un soliņa treneris Vils Venable.

Atgriežoties uz pilskalna pirmo reizi kopš 129 laukumu pilnīgas Astros spēles pārtraukuma, Kols atklāja savu otro puslaiku ar 11 sitienu sniegumu. Kristiāna Arojo otrās kārtas singls izraisīja vienīgo Bostonas sitienu Kolam, kurš sešās maiņās izkaisīja piecus sitienus.

Piektajā iningā Yankees bez sitieniem noturēja Neitans Eovaldi. Gregs Alens guva Ņujorkas pirmo sitienu ar dubulto sitienu, pēc tam panāca neizšķirtu dīdžeja LeMahieu singlā uz kreiso laukumu.