WAYNE ACES FINĀLS: meiteņu volejbols atnes B klases titulu

Wayne Eagles meiteņu volejbola komanda sestdien nodrošināja B klases kroni V sadaļā pret nepatīkamo, sesto numuru izlikto Honeoye Falls-Lima. HFL iekļuva pēdējā kārtā ar metienu no sajukuma īpašās kronšteina puses. Mača pirmajā setā šķita, ka šis stāstījums turpināsies, jo Veins nepareizi apstrādāja agrā seta pārsvaru, zaudējot sākuma setu ar 26:24.

dzērveņu sulas detox narkotiku tests

Otrajā setā Veins spēja mainīt HFL scenāriju pēc tam, kad viņi sasniedza priekšlaicīgu seta pārsvaru. Šoreiz Ērgļi atspēlējās no agra deficīta, izcīnot uzvaru setā ar 25:22. Trešajā setā Veins spēja noturēt apgriezienus, un, lai gan visā setā rezultāts vairākas reizes bija neizšķirts, Eagles nekad neatpalika un izcīnīja uzvaru ar 25:21.

Mača pēdējā setā Eagles panāca 7:1 pārsvaru, tomēr HFL klusībā neizgāja, atgriežoties un panākot neizšķirtu 18:18. Pēc tam Veins un HFL kļuva nešķirami uz vairākiem rallijiem, un sets kļuva neizšķirts 23:23. Veins spēja novērst HFL servi, iegūt viena punkta pārsvaru un panākt mača servi. Tas būtu viss, kas viņiem bija vajadzīgs, jo Eagles izrāva uzvaru ar 25:23 un maču ar 3:1.

Ērgļu uzvara B klases finālā ar 3:1 tagad pārvietos sadaļas čempionus uz reģionālo spēli nākamajā nedēļas nogalē. Mačs pret pretinieku, kas tiks noskaidrots no VI sadaļas, tiks aizvadīts Lerojas vidusskolā nākamsestdien pulksten 12:30.