W-FL TREŠDIENA: Midleikas meitenes gāž Ženēvu; Pratsburgas juniors aizdedzina Neapoli par 47

Pēc pirmās ceturtdaļas atpaliekot par punktu, neuzvarētā Midleikas 'Lady Screaming Eagles' otrajā ceturtdaļā pārspēja Ženēvu ar 13:4, bet pēdējā periodā guva uzvaru ar 19 punktiem, izcīnot 8. uzvaru pēc kārtas ar 64:47 trešdienas vakarā. Ženēva. Ar grūtās nedēļas pirmo pusi, Neita Riča aizstāvošie FL Austrumu čempioni piektdienas vakarā uzņems Veinu.

Nakts vientuļo zēnu spēlē Neapoles Big Green zaudēja savā pirmajā šīs sezonas spēlē, zaudējot Pratsburgā ar 78:53. Neapoli aizdedzināja Pratsburgas juniors Meisons Putnams, kurš guva 47 punktus, kas ir visvairāk pret Big Green, kopš Robs Delisanti no Honeoye guva 45 punktus 1997. gadā.

Pilni rezultāti no visām trešdienas vakara akcijām un ceturtdienas grafiks zemāk…