W-FL piektdiena: Veina zēni piektā uzvara pēc kārtas pār Ženēvu; East Rochester meitenes zaudē ceturto pēc kārtas pēc karstā starta

Piektdienas vakarā notika septiņas Wayne-Finger Lakes spēles zēniem un desmit meiteņu spēles.

Zēnu pusē Veina Eagles uzņēma Ženēvas Panthers, un šī spēle attaisnoja ažiotāžu. 'Eagles' bija vadībā pēc katras ceturtdaļas, bet 'Panthers' atpalika tikai ar vienu punktu, kad bija atlikušas četras minūtes. Tomēr Veins atrāvās vēlu un uzvarēja Ženēvu ar septiņu punktu pārsvaru. Eagles pēc piektās uzvaras pēc kārtas uzlabo rezultātu līdz 11:1, un Panthers zaudē līdz 9:3.

Meitenēm East Rochester Bombers piedzīvoja piekto spēli pēc kārtas, zaudējot pagarinājumā Gananda Panthers ar četru punktu pārsvaru. Bombers sezonu sāka ar 9:1, bet tagad pēc zaudējuma ir 9:5. Panthers uzlabo līdz 6-8.

Apskatiet visus spēļu rezultātus zemāk un sestdienas spēļu sarakstu…