VIKTORS UZVAR TRILERI: meiteņu volejbola uzvara sekcijā ar 3:2

Lieliskā lieta pēcsezonas spēlēs jebkurā sporta veidā ir aizraujošās spēles, kas nāk pa ceļam, spēles, kas pierāda, ka jūs nekad nevarat rakstīt sporta veidus. Sestdienas pēcpusdienā Viktora meiteņu volejbola komandai bija sava aizraujoša sadaļa sekciju spēlē, kad viņas mājās pārveda AA klases kroni V sadaļā.

'Blue Devils' ar 3:2 sagrāva #3 Penfīldu, tomēr sasniegt rezultātu nebija viegli. Penfīlds pirmo setu aizvadīja ar 25:18, Viktoram cīnoties otrajā un trešajā setā, nodrošinot 25:23 un 25:20 uzvaras setos. Penfīlds ceturtajā setā atspēlējās un izcīnīja uzvaru ar 25:20.

Piektais un izšķirošais sets Viktoram iesākās lēni, zaudējot ar 6:4 pret Penfīldu, pirms darbība aizkavējās Gates Chili vidusskolas sporta zāles ārējas problēmas dēļ. Darbība atsākās 15 minūtes vēlāk, un komandas piektajā setā devās uz priekšu un atpakaļ, nevienai no komandām nepiekāpjoties otrai. Lai noskaidrotu čempionu, būtu nepieciešama papildu spēle, taču tā būtu īslaicīga. Viktors savāca punktus un pabeidza maču, uzvarot ar 27:25, tādējādi iegūstot AA klases titulu.

Viktors tagad turpinās spēlēt reģionālās kārtas spēlē valsts spēlē piektdien. Ir jānosaka vieta, pretinieks un sākuma laiks.