Nepārspējams: Midleiksas meitenes uzņem pirmo posmu čempionātā kopš 1975. gada (pilns spēles video)

Midleiksas meitenes 2018. gada pēcsezonā iekļuva ar perfektu 20:0 bilanci. Pēc četrām spēlēm V sadaļas B klases turnīrā viņi joprojām ir neuzvarēti un tagad pirmo reizi kopš 1975. gada var sevi saukt par Sectional Champions. Galvenā trenera Neita Riča komanda Screaming Eagles sestdienas vakarā Raš-Henrietā pilnībā iznīcināja Bathaverlingu. ar 70:40 uzvaru spēlē, kas nebija tuvu no sākuma.

Pēc tam, kad spēles rezultātu atklāja Džeidins Abrams no Bathaverlingas, Midleikss noslēdza 1. ceturtdaļu ar 24:4 un palielināja pārsvaru līdz 41:19, tuvojoties puslaikam, pirms cīņas pabeidza ar 30 punktu starpību.