Turnvers grimt #23 Hobart football zaudējot 24:13 Morrisville

Hobārtas futbola komanda šopēcpusdien Morisvilas štatā pieņēma lēmumu ar 24:13. Valstsvīrus atspēlēja pāris otrās ceturtdaļas sitienu, ko Mustangs pārvērta piezemējumos.

Kā Tas Notika

• Hobārtas atklāšanas brauciens iestrēga sodu dēļ un apstājās pie vidējās līnijas.
  • Morisvila pretspēlēja ar 12 spēļu 81 jardu piespēli, kas beidzās ar Stīvena Frerihsa 28 jardu piespēli Džastinam Adamsam otrās ceturtdaļas sākumā. Tas bija vienīgais Mustangs uzbrūkošais TD šajā spēlē.
  • Nākamajā braucienā valstsvīri sasniedza sarkano zonu, taču pie Morisville 24 sitienu atvairīja Anaja Breika un atdeva 76 jardus un panāca piezemējumu, panākot 14:0.
  • Hobārta vēlreiz iespiedās sarkanajā zonā, taču viņam bija jāsamierinās ar 32 jardu vārtu guvumu pēc tam, kad trešā un 12 jardu piespēle bija nepilnīga.
  • 'Statementmen' piespieda 'Morrisville' sist pēc tam, bet Hobārta atspēlēja bumbu, un Dante Makgovans atguva zaudēto bumbu gala zonā par piezemējumu un puslaika pārsvaru ar 21:3.
  • Hobārta guva vienīgos punktus trešajā ceturtdaļā, kad Veferings guva vārtus 30 gadu laikā, samazinot deficītu līdz 21:6.
  • 'Mustangs' ceturtās ceturtdaļas sākumā atguva trīs punktus pēc Kola Ouena 22 jardu sitiena. Īso vārtu guvumu izveidoja Makgovana pārtvertā bumba un 39 jardu atdeve.
  • Valstsvīri savu vienīgo piezemējumu uzbrukumā ieguva nākamajā dienā, kad tika pie bumbas. Quarterback režisēja 4 spēles, 75 jardus, izpildot četras taisnas piespēles. 6 jardu tvēriens piezemējumam ierobežoja piedziņu. un tā bija viņa pirmā TD uzņemšana. Kolumbi komandai tā bija pirmā TD karjerā, bet Cayea komandai pirmā saņemtā TD.
  • Pēc tam Morisvila ieguva četrus pirmos sitienus un izsita pulksteņa rādītājus.

Galvenā statistika

• Hobart apgrozījumos bija mīnus 3.
  • Valstsvīri apsteidza Mustangs par 349 jardiem līdz 167 jardiem.

Individuālie valsts vadītāji

• bija spēles vadošais sitiens, pārnēsājot bumbu 17 reizes 88 jardus.
  • Kolumbi realizēja 12 no 24 piespēlēm, 161 jardu un TD, kas visi ir karjeras rekordi.
  • Wideout bija spēles labākais uztvērējs ar karjeras rekordu, septiņi noķerti 112 jardi.
  • Aizsardzības cīņā bija astoņi sitieni, lai vadītu valstsvīrus.

Nākošais

'Hobart' (1-1) atgriezīsies Bosvelfīldā, lai pulksten 13:00 uzņemtu 'St. John Fisher' (1:1). Sestdien, 17. septembrī.