Sirakūzu sieviešu lakross pa ceļam ripina Merilendu

Neraugoties uz novēlotajām izmaiņām, kas lika 4. vietai Sirakjūsai (6-1) doties ceļā uz sacensību ceļu, “Kjūzs uzvarēja Merilendas 9. numuru (1:3), izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 10:5. Šī ir pirmā reize, kad Orange uzvar Koledžparkā kopš 2012. gada, un tikai otrā uzvara pār Terpsu 26 tikšanās laikā. Sirakūzu aizsardzībā Terrapins bija mazākais rezultāts kopš 2007. gada marta.

Komandas enerģija bija izcila, un šī enerģija tika pārnesta uz pilnām 60 minūšu spēlēm, kas deva rezultātu, pēc kā mēs tiecāmies, sacīja trenera asistents Sidnijs Pirreka. .

Sirakūzas (6-1) guva spēles pirmos četrus vārtus. Otrā kursa studente Mīgena Tairela pie 27:24 ar vecākās Emīlijas Horiščukas rezultatīvu piespēli guva dienas pirmos vārtus. Havriščuka guva divus no saviem pieciem kopējiem vārtiem pirmajā puslaikā, bet otrā kursa studente Sjerra Kokerila guva vienus, puslaikā panākot oranžo vadību ar 4:0. Vecākais vārtsargs Asa Goldstoks atvairīja piecus iespaidīgus sitienus, un Oranžā aizsardzība tika bloķēta, lai Terps neieskaitītu vārtus. Goldstokas pirmais atvairītais sitiens šajā dienā bija viņas 500. atvairīšana karjerā SU komandā.

Merilenda un SU apmainījās vārtu guvumiem, lai sāktu otro puslaiku, pirms Terrapins izgāja 3:0, lai panāktu 1:5. Havriščuks iesita brīvas pozīcijas vārtus, lai beigtu Terrapin skrējienu. Mērilenda pēc tam guva savus vārtus pēc brīvas pozīcijas, pie rezultāta 6:5 atspēlējoties.