Syracuse Mets pabeidz Lehigas ielejas dubultgalvu slaucīšanu

Sirakjūsas 'Mets' sestdienas vakarā dubultspēlē pārspēja Lehigh Valley IronPigs, pirmajā spēlē uzvarot ar 3:0 un otrajā spēlē ar 13:6. Sirakūzu uzbrucējs Deivids Tompsons abās spēlēs kopā guva dubulto, trīskāršu, mājinieku skrējienu un piecus rezultativitātes punktus.

Pirmajā spēlē Sirakūzas (42-62-1) izvirzījās vadībā ceturtā ininga galotnē. Vilfredo Tovars uzvarēja ar singlu. Tam sekoja Tompsons ar divu skrējienu 'Home run', kas mettiešiem izvirzīja vadību ar 2:0. Mājas skrējiens bija Tompsona trešais divu spēļu suminājums piecu spēļu laikā.

pret mani transpersonu disforijas blūza

Mettieši palielināja pārsvaru piektajā. Deivids Rodrigess sāka kadru ar dubulto sitienu un pārcēlās uz trešo bāzi, izmantojot Adam Oller zemējumu uz otro bāzi. Divus sitienus vēlāk ar diviem autiem Tovars guva vienus vārtus, gūstot vārtus Rodrigesam, nodrošinot mettiešiem 3:0 pārsvaru.

Lehigh Valley (47-58) atturēja Sirakūzu sākuma metējs Ādams Olers. 26 gadus vecais futbolists izspēlēja sešas bezrezultatīvas trīs sitienu beisbola ripas, atļaujot tikai vienu piegājienu un atvairot piecus sitienus. Savos pirmajos četros Triple-A startos Olers ir atļāvis tikai vienu nopelnītu skrējienu 23 iningos, kuru ERA bija 0,39. Metsas atslodzes Stīvens Nogoseks sestdien tika pārcelts uz Galvenās līgas rehabilitācijas norīkojumu uz Sirakūzām un veica bezvārtu devīto maiņu, nodrošinot Sirakūzas uzvaru ar 3:0 pirmajā divcīņas spēlē.

Otrajā spēlē Sirakūzas guva pirmos trīs sitienus. Ar vienu sitienu pirmajā iningā Tovars veica izgājienu. Tam sekoja Tompsons ar trīskāršu sitienu, kas noveda mājās Tovaru ar 1:0 vadību.

Mettieši pārtrauca spēli trešdaļas galotnē. Marks Peitons izcēlās viens, bet Tovars dubultoja, nostādot skrējējus otrajā un trešajā bāzē, lai sāktu inningu. Pēc tam Tompsons dubultoja, gūstot vārtus gan Peitonam, gan Tovaram, panākot 3:0. Khalil Lee sekoja ar vienu, vārtus Thompson par 4:0 Mets. Česlors Katberts palielināja pārsvaru ar divu skrējienu 'Home Run' pāri laukuma kreisās malas sienai, izvirzot Sirakūzas vadībā ar 6:0. Turpinājumā mettieši papildināja pamatus inningā ar Vāgnera Lagranža izgājienu, Orlando Kalikstes dubulto sitienu un Hosē Kolina sitienu ar sitienu. Pēc diviem sitieniem ar vienu sitienu Lagrenžs guva vārtus pēc Payton izspēles, noslēdzot Sirakūzas septiņu skrējienu iningu ar 7:0 pārsvaru.

Lehigh Valley atbildēja lielā veidā trešdaļas beigās. Dubultā, pastaiga un kļūda noslogoja bāzes. Pēc tam Čārlijs Tilsons trāpīja divkāršu sitienu, samazinot Sirakūzu pārsvaru līdz pieciem, 7:2. Niks Meisons sekoja ar divu piegājienu dubulto sitienu, samazinot Lehigh Valley deficītu līdz trīs, 7:4. Pēc C.J. Chatham izslēgšanas, Mikijs Moniaks trāpīja ar upura mušu, lai pavilktu IronPigs divu attālumā – 7:5.

Sirakūzas gan atbildēja ceturtdaļas augšdaļā. Ar diviem autiem Katberts dubultoja. Lagrenžs izvēlējās mājinieku Katbertu, palielinot mettiešu pārsvaru līdz trīs – 8:5. Pēc tam, kad Lagrenžs bija ieguvis otro vietu, Kalikste trāpīja vienā laukā, un Lagrandžs guva vārtus no otrās bāzes ar agresīvu skrējienu, un Lehigh Valley ķērējs Tailers Heinemans kļūdas dēļ atmeta metienu mājās, Sirakūzas vadībā ar 9:5, panākot ceturtdaļas beigas.

IronPigs guva savu pēdējo spēles gājienu ceturtdaļas beigu daļā. Adam Haseley aizveda ar pastaigu. Kornēlijs Rendolfs izsita, un Heinemans nolika upurēšanas bultu, kas pārcēla Heseli uz otro bāzi. Neits Fasnahts trāpīja ar diviem sitieniem, gūstot Heseliju un panākot 9:6 ar Sirakūzām joprojām priekšā.

Kajugas apgabala veselības departaments facebook

Mettieši padarīja spēli nepieejamu, jo sestajā iningā tika veikts Calixte RBI dubultais sitiens un trīs eiss septītajā iningā, daļēji pateicoties Katberta divu skrējienu singlam un Lagrandžas RBI singlam, kas pamudināja Sirakūzas. pārsvars pret septiņiem, 13-6.

Sestdien ar dubulto sitienu mettieši izcīnījuši trīs uzvaras sērijas pirmajās piecās spēlēs. Sirakūzas cīnās par uzvaru sērijā svētdienas vakarā, kad Mets un IronPigs noslēdz savu sešu spēļu sēriju. Svētdien pirmais laukums ir pulksten 18:35. Coca-Cola parkā.