Sirakūzas vīriešu lakross iekrīt Dievmātes katedrālē, 18.–11. (pilns pārklājums)

Sirakūzas pirmajā ceturtdaļā izvirzījās vadībā ar 4:1, taču deviņu vārtu otrā ceturtdaļa no Notre Dame bija pārāk daudz, lai 'Orange' atgūtos, jo sestdien īri panāca 18:11 Dome.

Mantu trūkums bija ceturtā numura Sirakūzas (4-3, 1-2 ACC) duncis, kurš guva 11 vārtus, neskatoties uz tikai deviņām uzvarām. Nr.9 Notre Dame (5-1, 1-1 ACC) uzvarēja X ar 23:32, kā arī dominēja zemes bumbu cīņā ar 45-20. Viņi arī realizēja 4 no 6 papildu vīrieša iespējām.

Stīvens Rehfuss izvirzījās vadībā Orange, otro spēli pēc kārtas gūstot trīs vārtus. Divreiz vārtus guva arī Čeiss Skenlens, Ouens Zībolds un Brendans Karijs. Notre Dame spēlētājs Pets Kavano guva deviņus punktus (4:5), izvirzot vadībā visus punktus, savukārt Grifins Vestlins un Vils Jorks guva pa četriem vārtiem.

Džeimijs Trimboli un Zēbolds katrs guva vārtus Orange labā pirmajās piecās spēles minūtēs, kam sekoja Rehfusa pāris sitieni pēc Kvina Makkena vārtiem, panākot ‘Cuse’ astoņu minūšu laikā vadībā ar 4:1.

Pats Kavanaugs guva savus pirmos vārtus dienā, pirms Skenlans un Karijs guva vārtus, tikai divas minūtes otrajā ceturtdaļā panākot Sirakūzu pārsvaru ar 6:2.

Tieši tad atvērās slūžas Dievmātes katedrālei. Otrajā ceturtdaļā īri ​​guva deviņus vārtus un 12 no spēles nākamajiem 14 vārtiem. 'Kjūsam izdevās izveidot trīs vārtu sēriju trešās ceturtdaļas beigās, lai ceturtajā ceturtdaļā sasniegtu trīs vārtus, bet Notre Dame kopā guva visus četrus ceturtās ceturtdaļas vārtus, izcīnot uzvaru ar 18:11.

Sirakūzas ceturtdien pulksten 17:00 uzņems UAlbany. ACC tīklā nākamajā mačā.