Sirakūzas zaudē VCU kaujā 4 Atlantis, 67-55 (pilns pārklājums)

Virdžīnijas Sadraudzības spēcīgā aizsardzība kavēja Sirakūzas, un 'Orange' trešdien šeit 'Battle 4 Atlantis' atklāšanas kārtā piedzīvoja zaudējumu ar 67:55 pret Rams.

Kastes rezultāts

Rams padarīja dzīvi nožēlojamu Sirakūzām, pieturoties pie Orange spēlētājiem kā mušpapīra.

Virdžīnijas Sadraudzības valsts piespieda Sirakūzas atspēlēt 16 reizes, kā arī noturēja Orange līdz 29% metienus. Sirakjūsas perimetra šāvēju sastāvs no 3 punktu attāluma spēja realizēt tikai piecus no 23 mēģinājumiem.

Rams uzbrukums nebija gluži Showtime Lakers replika, taču viņi guva pietiekami daudz panākumu, lai otrajā puslaikā atrautos no Orange. Pēc tam, kad pirmajā puslaikā tika realizēti tikai divi no astoņiem 3 punktu mēģinājumiem, Virdžīnijas Sadraudzības valsts otrajā puslaikā panāca 5:9.

Džimijs Boheims un Budijs Boheims kopā guva 37 punktus. Badijs finišēja ar 20, bet Džimijs pievienoja 17. Taču pārējie Sirakjūsas spēlētāji spēja gūt tikai 18 punktus kombinētajā metienos 7 pret 32.

Kols Svaiders guva tikai sešus punktus, realizējot 2 pret 14. 6 pēdas garais uzbrucējs netrāpīja visus septiņus savus 3 punktu mēģinājumus. Džo Žirards cieta arī nežēlīgā sitienā, realizējot divus no deviņiem mēģinājumiem gūt vārtus.

Sirakūzas zaudēja līdz 2-2, savukārt VCU uzlaboja rezultātu līdz 3-2.

SPĒLES KOPSAVILKUMA SAITES:

SPĒLES SVARĪGĀKIE mirkļi:

PUSE:

SPĒLES PRIEKŠSKATĪJUMS:

Sirakūzas (2-1) atklāj savu spēli Battle 4 Atlantis pret VCU (2-2) pirmajā no trim spēlēm Imperial Arena. Izņemšana paredzēta plkst. 17:00.

Sirakūzas pagājušajā sestdienā piedzīvoja pirmo zaudējumu sezonā pret Colgate. Rezultāts, kas pārtrauca 54 spēļu Sirakūzu uzvaru sēriju, bija 100:85. Oranžais atvērās spēcīgi, taču galu galā nespēja savaldīt Raiders no trīs punktu diapazona un atspēlējās.

VCU mēģinās atspēlēties pēc zaudējuma pret Chattanooga pēdējo reizi, kad Mocs uzvarēja Rams ar 56:54. Spēle norisinājās turp un atpakaļ, taču to izšķīra īss lēcējs no Čatanūgas Malači Smita ar atlikušajām 0,4 sekundēm.