Sirakūzas ACC sieviešu lakrosa turnīra atklāšanas kārtā tiksies ar Virginia Tech

Sirakūzas ar uzvaru pret Bostonas koledžu sestdienas pēcpusdienā nodrošināja 2. numuru nākamās nedēļas ACC sieviešu lakrosa turnīrā. Trešdien, 28. aprīlī, pulksten 17.00 pirmajā kārtā Orange spēkosies ar Virginia Tech. in Chapel Hill, N.C.

Orange šajā sezonā sasniedza 8-2 līgas spēlē. Sirakūzas izrāva Bostonas koledžu, ieņemot otro vietu regulārās sezonas kopvērtējumā, bet ieguva 2. numuru pēc vārtu starpības. Oranžie iekļūst ACC turnīrā ar kopējo bilanci 12-2. Sirakūzas ieņem 3. vietu gan IWLCA, gan Inside Lacrosse mediju aptaujās un ir 2. vietā jaunākajā RPI.

Sirakūzas un 7. numurs Virginia Tech (5.–10., 1.–8.) tikās 27. martā Carrier Dome. Hokies vadībā ar 7:5 līdz 1. puslaika beigām bija 3:34, bet oranžie divreiz meta pa vārtiem, puslaikā panākot neizšķirtu. Sirakūzas turpināja gūt vārtus pēc pārtraukuma ar septiņiem vārtiem pēc kārtas, panākot uzvaru ar 17:10.

Sirakūzu un Virdžīnijas tehnoloģiju spēles uzvarētājs piektdien, 30. aprīlī, pulksten 14:30 tiksies ar uzvarētāju starp Bostonas koledžu un Virdžīniju. otrajā pusfinālā. Čempionāta spēle paredzēta svētdien, 2. maijā, plkst. Visas spēles tiks translētas ACC tīklā.

Visas ACC čempionāta sesiju un individuālo sesiju biļetes ir pieejamas UNC Biļešu kasē, un tās var iegādāties UNC tīmekļa vietnē www.goheels.com/tickets vai zvanot uz biļešu kasi pa tālruni 1-800-722-4335. Visas Session biļetes ir derīgas uz visām septiņām turnīra spēlēm.

Vārti tiks atvērti vienu stundu pirms katras spēles sākuma vai pēc iepriekšējās spēles beigām. Nepieciešamas sejas maskas, un tiks ievērota sociālā distancēšanās.

Visas sesijas biļetes ir USD 20 pieaugušajiem un USD 10 jauniešiem (vecumā no 7 līdz 17 gadiem), senioriem (vecumā no 55 gadiem). Individuālās sesijas biļetes ir USD 10 pieaugušajiem un USD 5 jauniešiem (vecumā no 7 līdz 17 gadiem) un senioriem (vecumā no 55 gadiem). Bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja bez maksas.