Dienvidsenekas juggernauts iet viens pret otru, Gananda iegūst C1 titulu, un Mynderse Lady Blues valkā B klases kroni

Sestdien Rašas-Anrietas vidusskolā notikušajā meiteņu basketbola čempionāta trīskāršā spēlē Veina-Finger Lakes līgas ar tituliem C1, C2 un B klasē izcīnīs Dienvidsenekas Lady Falcons, Gananda Blue Panthers un Mynderse Blue. Velni visi celtu sekciju blokus. Aizstāvošajai štata čempionei Lady Falcons šis bija otrais tituls pēc kārtas, savukārt Mynderse galvenajam trenerim Džerijam Andersonam – otrais kopš viņa ieņemšanas uz Lady Blue Devils soliņa pirms piecām sezonām. Pilns apskats zemāk…

Mynderse 45, Wayland Cohocton 36 (B klase)
* LivingMax sporta video atkārtojums
*

Mynderse dzēsa puslaika deficītu 21:13, ko vadīja vecākās Sāras Šaferes un kompānijas lieliskas aizsardzības pūles. Lielāko daļu 2. puslaika Šefere pielīdzināja Veilendas-Kohoktonas zvaigznei Aleksai Batonai, ierobežojot viņai tikai 3 otrā puslaika punktus. Uzbrukumā Mynderse vadīja trio Heidija Millere, Heilija Keisa un Medisone Bārneta. Millers 1. puslaikā noturēja spēli tuvu, gūstot 9 punktus.

'Blue Devils' trešajā ceturtdaļā atpalika ar 25:15, bet turpināja 13:0. Kad spēlēt bija palikušas nedaudz vairāk par četrām minūtēm un neizšķirts 33, vecākais aizsargs Heilijs Keiss trāpīja abpusēji trīspunktu metienus, izraisot 11:0 izrāvienu, ko noslēdza Hannas Braunas-Trīsas izgājiens. Keiss ieguva 11 otrā puslaika punktus, tostarp trīs milzīgus trifektus, Lady Blue Devils iegūstot savu 11. sadaļas titulu skolas vēsturē.

youtube neatskaņo videoklipus pārlūkā Chrome

Heidija Millere – 15 punkti, 12 atlēkušās bumbas
Heilijs Keiss – 11 punkti, 3 atlēkušās bumbas, 3 rezultatīvas piespēles
Medisone Bārneta – 11 punkti, 4 pārtvertas bumbas, 3 atlēkušās bumbas

Mynderse 11. martā Bufalo štata universitātē tiksies ar Section 6 (TBD) pārstāvi valsts turnīrā.

South Seneca 51, Caledonia-Mumford 42 (C2 klase)
*

Veinas apgabala čempiones vadībā izvirzīja Samantas Krumbas 12 punkti un Emma Dreika, kura guva 7, savukārt Blue Panthers izcīnīja otro titulu skolas vēsturē. Krumbs tika atzīts par turnīra MVP.

South Seneca un Gananda tagad otrdienas vakarā cīnīsies Blūmfīldā, lai iekļūtu NYS Play-Offs kā V sadaļas C klases pārstāvji.

Video notikumi no sestdienas Rush-Henrietta no Spectrum News.