Skaneateles futbola sezona beidzas ar zaudējumu Chenango Forks

Fotoattēls: Džastins Ritzels

Visas sezonas garumā Skaneateles futbola komanda bija rēķinājusies ar savu ātro sitienu, lai pārspētu pretiniekus, kas darbojās diezgan labi nepārspētajā C klases III sadaļas čempionātā.

Taču tieši Lakers sestdien tika satriekts reģionālajā finālā Vestalas Dika Hūvera stadionā, jo ilggadējais IV sadaļas spēks Čenango Forks guva vārtus savos pirmajās piecās rokās un guva virsroku ar 41:28.

Šiem diviem bija pavisam nesena vēsture — proti, 2018. gada reģionālais fināls Cicero-North Syracuse's Bragman stadionā, kurā Patriks Haklers uzvarēja Lakers komandā ar piezemējumu spēles pēdējā spēlē.

Un nepagāja ilgs laiks, līdz Skaneateles atkal atpalika no Forksas. Džeimss Muso iemeta pārtvertu bumbu pa 'Lakers' vārtu guvumu, ko 'Blue Devils' ar īsu laukumu pārvērta punktos, kad Džejs Hāks spēles piecās minūtēs atrada ieskaites zonu.

Nespēdams uzreiz atbildēt, Skaneateles noskatījās, kā Forks veica otro vārtu guvumu, ko atkal pabeidza Haqq, viņa trīs jardu piezemējums panāca Blue Devils ar 14:0.

Īsi pirms pirmās ceturtdaļas beigām Musso savienojās ar Kodiju Nesbitu, veicot ceturto un 15 jardu pārsvaru, izveidojot to pašu pāri ar 15 jardu piespēli, kas samazināja Lakers deficītu līdz 14:7, iekļūstot otrajā ceturtdaļā. periodā.

Bija vajadzīgas tikai divas izspēles no cīņas, lai Blue Devils atjaunotu savu rezervi. Haqq atkal sadedzināja Skaneateles aizsardzību, jo viņš noskrēja 40 jardus, lai sasniegtu savu trešo pēcpusdienas TD.

Ceturtais Blue Devils gājiens, puslaikam beidzoties, rezultējās ar vēl vienu piezemējumu no Haaq, viņa ceturtais rezultāts bija 12 sekundes līdz puslaika beigām, panākot 28:7.

Tiesa, Skaneateles bija atpalicis divās no trim izslēgšanas spēlēm, uzvarot Canastota un Cazenovia, taču, lai rallijs šeit būtu, aizsardzībai būtu jāapstājas.

Forks tomēr palika neapturams, trešās ceturtdaļas pirmās piecas minūtes vēl vienā piegājienā, sasniedzot Lakers vienu, pirms Zanders Arnolds guva vārtus.

Bija vajadzīgs pāris ceturto reklāmguvumu, lai Skaneateles sasniegtu disku vēlā periodā, kuru Nesbits noslēdza ar 16 jardu sitienu līdz gala zonai.

Tikai ceturtajā ceturtdaļā Lakers beidzot veica aizsargapstāšanos, un tas noveda pie sitiena, ko Muso noslēdza ar swing piespēli, ko Nesbits pārvērta par savu trešo TD, samazinot Forksas rezultāta starpību līdz 34:21, kad bija atlikušas septiņas minūtes.

Līdz šim vēl bija laiks pabeigt ralliju, taču Forks atspēlēja spēli ar vēl vienu stabilu piedziņu, ko Hāks sasniedza ar savu piekto TD, 15 jardu sitienu ar 3:26, lai gan Lakers pievienoja pēdējās minūtes rezultātu.

Skaneateles sezonu pabeidza ar bilanci 9-1.