NODAĻA CETURTDIENA: Vitmens izbeidz Lionas dinastiju; Waterloo, Pal-Mac, South Seneca meitenes gatavojas titula spēlēm

Ceturtdienas vakara posma spēļu telts spēle notika zēnu C1 klases pusfinālā, jo 5. vietā esošais Markuss Vitmens Wildcats uzvarēja Lionas Lions ar 1. numuru. Abas komandas atnesa vecāko sastāvu un ļoti veiksmīgu pēdējās pēcsezonas sasniegumu rekordu. Markuss Vitmens mēģināja aizstāvēt pagājušā gada čempionātu, kas skolai ir pirmais 44 gadu laikā. Lyons mēģināja izcīnīt bezprecedenta ceturto titulu pēc kārtas. Kaut kas bija jāpiešķir, un tas notika izcili izpildīta spēles plāna un savlaicīgas šaušanas veidā par labu Markusam Vitmenam Wildcats, 64:54. Līdz ar uzvaru galvenā trenera Grega O’Konora zēni iekļūst sestdienas C1 klases čempionāta spēlē Eivonā pret 2. numuru izsēto Braves, kas ar 62:58 uzvarēja Kanisteo-Grīnvudu.

Nakti atklāja Liona ar Tuti Smita un Horasa Betsa atspēlēm, izvirzoties vadībā ar 4:0, bet Raiens Herods un Noa Hildrets atbildēja ar trīspunktnieku pāri, panākot Vitmenu ar 6:4. Viņi saglabāja 2 punktu pārsvaru līdz 1. ceturtdaļas beigām, bet Lyons sāka nostiprināt savu pārsvaru un puslaikā izveidoja 29:24 pārsvaru.

bezmaksas vietnes, piemēram, Ashley Madison

Paisums ievērojami pavērsīsies 3. periodā, kad Markuss Vitmens sagrauj Lyons puslaukuma aizsardzību, apvienojot aizmugures durvis un karstu šaušanu ārpusē. Aizsardzībā Wildcats pārslogoja savas 2-3 zonas bumbas pusi, noslāpējot Lionas lielos vīrus. Vitmens priekšpēdējā ceturtdaļā pārspēja Lyons ar 23:8, panākot vadību ar 47:37. Uzvara tika pilnībā apstiprināta ceturtās ceturtdaļas sākumā, kad vecākais PG Džordans Lahue raidīja trīspunktniekus no atslēgas augšdaļas, kad metienu pulkstenis saruka.

Lahue ar 31 punktu būtu vadībā visiem rezultatīvākajiem spēlētājiem. Raiens Hērods guva 13 punktus, Noa Hildrets guva 10, bet Aidans Roistons pievienoja 9 punktus. Lionas komandas otrajā kursā JC Vokers guva 19 punktus, bet vecākais Džastins Tuti Smits savā pēdējā spēlē ar 14 finišēja Lions formā. Vecākais Horace Betts finišēja ar 9, vecākais Ahmirs Džeimss guva 6, bet jaunākais Džeilens Batls guva 6 punktus.

Seši Markusa Vitmena seniori un galvenais treneris Gregs O’Konors pievienojas Džimam Sinikropi un Kevinam Šārpam LivingMax Radio pārraidē Littlejohn & Barbi Orthodontics Smiles with Style pēc spēles pēc viņu uzvaras:

Arī ceturtdienas vakarā četras Finger Lakes East meiteņu komandas bija darbībā, divas no tām iekļūstot čempionāta kārtā, un Finger Lakes West čempiones South Seneca meitenes iesaistījās D1 klases titula spēlē.

Waterloo Indians meiteņu augstskolu basketbola komanda ir bijusi dominējošā visu 2021. gada sezonu, un ceturtdienas vakarā viņas turpināja virzīties uz titula spēli, ar 71:15 uzvarot viesos Velsvilā. Vaterlo sestdien pulksten 17:00 B2 klases meiteņu čempionāta spēlē uzņems Dansville #2, kur indieši mēģinās izcīnīt savu pirmo sadaļas titulu kopš 2013. gada. Danvila uzvarēja titula spēlē ar 51:40 pārspējot #3. Pens Jans, kurš veiksmīgi noslēdza sezonu ar 9-5 bilanci.

Uzvarā ar 56 punktu pārsvaru pār Velsvilu gūtu desmit Vaterlo futbolisti. Meisijs Kers izcēlās ar 14 punktiem, Morgans Karaballo guva 13, bet vecākais Makkenzijs Bārbers guva 10 punktus trenera Maika Brī nepārspētajā komandā.

Finger Lakes Austrumu spēkstacija Palmīra-Maķedona arī pievienosies Vaterlo sestdienas čempionāta kārtā, uzvarot Livonia, lai sestdien iekļūtu B1 klases titula spēlē. Pal-Mac komandā ar 20 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām izcēlās vecākā Sofija Liko. Seniore Greisa Seitere guva 13 punktus un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas. Juniors Tatums Smits guva 9 punktus.

Ar pirmo numuru izliktā Red Raiders atgriežas titula spēlē pēc zaudējuma Danville pagājušajā sezonā un sestdienas vakarā pulksten 19:00 uzņems #3 Batavia.

kāds ir sociālā nodrošinājuma pieaugums 2020

'Batavia' ceturtdienas vakarā uzvarēja 'Midlakes' ar 51:50. Midleikss ceturtajā ceturtdaļā atspēlējās no 11 punkta, panākot divu punktu pārsvaru pēc Karas Vokeres kārts, kad bija atlikuša 9,1 sekunde. Pēc tam Batavia futbolists Makenzijs Rīgls nogāza uzvaras trīspunktnieku, kad spēles uzvarētājam bija beidzies laiks. Zaudējums Midleiksai beidz Screaming Eagles vecākās Karas Vokeres karjeru. Savā laikā Midleiksā Vokere ieguva divus sekcijas titulus un divas reizes kopā ar savu komandu devās uz NYSPHSAA četrinieka finālu.

Cita nepārspēta komanda, ar pirmo numuru izliktā South Seneca Lady Falcons ceturtdienas vakarā izcīnītu ceļazīmi uz D1 klases čempionāta spēli, Džeka Gvinana ģimnāzijā ar 45:35 uzvarot Fillmoru. South Seneca pārsvars puslaikā būtu 24:8, taču kļūdas varētu palīdzēt Fillmoram atgriezties spēlē, jo ceturtajā ceturtdaļā divi Falcons pārkāpa pārkāpumu, pirms Falcons spēja nodrošināt uzvaru. Pirmā gada galvenā trenera Čāritijas Kučas komandu vadīja 14 punkti no Elisona Kenjona, 13 punkti no Emmas Flečeres un 7 punkti no Logana Šaulisa. Falcons mēģinās pievienot vēl vienu Sectional Block savai jau tā pārpildītajai trofeju lietai, kad sestdienas vakarā pulksten 19:00 Ovidijā uzņems Batavia-Notre Dame #2.

Ņujorkas štata nodokļu atmaksas grafiks

AA klasē ar 1. numuru izliktie Victor Blue Devils zēni 3. ceturtdaļā atkāpās no Rush-Henrietta, lai iekļūtu sestdienas čempionāta spēlē. 'Blue Devils' rindās ar 19 punktiem izcēlās Čeiss Dikenss, bet lielais Konors Viljamss savā dzimšanas dienā guva 16 punktus.

Iepazīstieties ar atjauninātajām iekavām un pilnu čempionāta nedēļas nogales grafiku V sadaļā zemāk…

Mūsu W-FL High School Basketbola atspoguļojums ir iespējams, izmantojot atbalstu: