Savannah hoops izcilais debitē Detroitas-Mercy Titans

Savanna, Ņujorkas štatā, un Path Light akadēmijas (Volkota) absolvents Noa Votermens ir viens no mazāk zināmajiem lielākajiem basketbola spēlētājiem, kas izceļas no Fingerleiksas apgabala.

Savā vecāko klašu vidusskolas sezonā 2018.–2019. Votermens vadīja Finger Lakes Christian School (Seneca Falls) līdz rekordam 20:2 , vidēji spēlē gūstot 17,5 punktus un izcīnot 8,8 atlēkušās bumbas ceļā uz Empire State Christian Athletic League (ESCAL) čempiontitulu.

.jpg
.jpg

Sestdienas pēcpusdienā, dienu pēc Ziemassvētkiem, Noa Votermens beidzot debitēja savā jaunajā komandā.

Viņš startēja Titans rindās cīņā pret vietējo sāncensi Oklendu un kopumā spēlēja 23 minūtes, no kurām 14 pirmajā puslaikā un 9 otrajā puslaikā. Spēle, kas Galu galā Oklenda uzvarēja ar 77:75 , devās uz papildstundu. Votermens, kurš valkāja 1. kreklu zemāk redzamajā videoklipā, pagarinājumā neieradās.

Spēli viņš noslēdza ar 8 punktiem, 3 atlēkušajām bumbām, 1 rezultatīvu piespēli un 3 personiskajiem pārkāpumiem. Viņš no laukuma realizēja 3:8 un realizē 1 no 2 saviem trīspunktu mēģinājumiem.

Votermenam ir pieci vecāki brāļi, divas vecākās māsas un jaunākā māsa. Viņa vecākais brālis Bens spēlē basketbolu Finger Lakes Community College.

Detroita šodien (27.12.) pulksten 16:00 atkal spēlēs ar Oklendu. Spēle tiks straumēta ESPN+, un radio pārraidi WLQV 1500 AM un 92.7 FM var straumēt, izmantojot TuneIn Radio lietotni. Spēlei tiešraidē varat sekot vietnē ESPN.com šeit .

ATJAUNINĀJUMS — SVĒTDIEN, plkst. 19:08:

Svētdienas pēcpusdienā Detroitas Mercy Titans zaudēja Oklendai otro reizi pēc kārtas tikpat daudzu dienu laikā. Noa Votermenam tomēr bija izlaušanās spēle, neskatoties uz zaudējumu. Savā otrajā spēlē kā Savannas Titāns Ņujorkas pilsonis guva 19 punktus, 7 no 12 metieniem. Viņš realizēja 3 no 6 metieniem aiz trīspunktu loka un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, vienlaikus izdalot 3 rezultatīvas piespēles. Viņš laukumā pavadīja 28 minūtes, uzvarot Oklendas Golden Grizzlies ar 83:80.