Sabres rallijs piedzīvo zaudējumu pret Toronto

Bija pagājušas 636 dienas, kopš Bufalo Sabres pēdējo reizi tikās ar Toronto Maple Leafs, un abas komandas spēlēja turpu un atpakaļ, kas netika izšķirta līdz pēdējiem mirkļiem.

Morgans Rīlijs guva vārtus, kad līdz pamatlaika beigām bija atlikušas 11,8 sekundes, kad sestdien KeyBank centrā ar 5:4 tika pieveikta Sabres.

Komandas statistika

melni sieviešu matu griezumu modeļi

Džefs Skiners Bufalo labā guva divreiz vārtus, bet arī Teidžs Tompsons un Rasmuss Dalins. Ārons Dels debijas spēlē Sabres atvairīja 21 metienu.

Skiners (2+1) ierakstīja savu trešo daudzpunktu spēli šosezon un aizvadīja pirmo trīspunktu spēli kopš 2018. gada 3. novembra.

Citi Toronto vārtu guvēji bija Deivids Kampfs, Ondrejs Kase un Maikls Bantings. Džozefs Vols uzvarēja debijā NHL, atvairīja 23 metienus.

sociālā nodrošinājuma pieaugums šogad

Trešajā periodā Bufalo atspēlējās no 4:2 deficīta, kas perioda vidū izlīdzināja situāciju.

Sabres spēka paņēmiens bija 0 pret 2 un soda sitiens bija 1 pret 1.