RIT pagarinājumā sagrauj AIC ar rezultātu 3:2

RIT pirmgadnieks Kārters Vilkijs guva vārtus pagarinājumā un pievienoja rezultatīvu piespēli, novedot Tigers līdz 3:2 uzvarai AIC svētdien Atlantijas hokeja turnīrā.

KĀ TAS NOTIKA

Rezultātu pirmajā periodā ar 7:35 atklāja RIT. Otrā kursa aizsargs Dimitri Mikrogiannakis steidzās turpināt mēģinājumu AIC zonā un atlēca piespēli no labās malas bortiem vecākajam uzbrucējam Džeikam Džofam labajā stūrī. Joffe ievadīja piespēli otrā kursa uzbrucējam Kodijam Laskoskijam, lai gūtu vienreizēju sitienu labā vārtu stabā.

AIC izmantoja neveiksmīgo Tiger un izlīdzināja rezultātu ar 6:44.

Otrajā periodā Yellowjackets izvirzījās vadībā ar 2:59 pēc tam, kad Elidzja Barriga pacēla ripu uz savas nūjas asmens aiz Tiger tīkla un iesita to vārtos pār jaunākā vārtsarga Kolbija Metjūsa labo plecu.

RIT guva vārtus nepāra vīrieša izrāvienā pa kreiso malu, 12:33 atlikušajā otrajā periodā. Pirmgadējais uzbrucējs Greidijs Hobss izdarīja īsu piespēli no jaunākā uzbrucēja Endrjū Rinaldi un guva vārtus pēc sitiena no kreisā apļa.

Komandas aizvadīja bezvārtu trešo periodu, bet AIC tika nosvilpts par to, ka uz ledus bija pārāk daudz vīriešu, 42,6 spēles pamatlaikā. RIT papildlaiku sāka ar spēka paņēmienu 4 pret 3, kur vecākais uzbrucējs Džeiks Hamahers ar velosipēdu raidīja ripu vecākajam aizsargam Denam Viletam. Vilets raidīja ripu jaunākajam uzbrucējam Kalebam Morecam pa kreiso malu un ieslidināja atgriešanās padevi slotā, lai ar plaukstas locītavu raidītu sitienu pa vārtiem. Vilkijs pārmeta ripu kreisā vārtu staba iekšienē, izraisot izšķirošo rezultātu ar 3:43.

SPĒLES PIEZĪMES

Metjūss šosezon atvairīja 28 no 30 pretinieku metieniem, uzlabojot rezultātu 5-1-2.

RIT nogalināja visas piecas AIC spēka spēles, ar kurām tā saskārās.

Hobss un Laskoskis guva vārtus arī sestdienas neveiksmē ar 7:3 AIC

RIT galvenais treneris Veins Vilsons nopelnīja savu 399. uzvaru karjerā uz Tiger soliņa, tostarp 283 pēdējo 17 sezonu laikā I divīzijas līmenī. Viņš arī izcīnīja 166 uzvaras pirmajos sešos gados, trenējot RIT III divīzijas līmenī.

KO TĀLĀK

Nākamajā piektdienā un sestdien (12.-13. novembris) RIT aizvadīs divas Atlantijas hokeja spēles Canisius trasē. Tikšanās paredzētas plkst. 18:05. un attiecīgi 16:05.