RIT vīriešu hokejs pārspēj Niagaru ar 5:4

Ročesteras Tehnoloģiju institūta vecākais uzbrucējs Niks Brūss (Fall River, Jaunskotija/Džonstaunas Tomahawks) guva divus vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, kamēr vecākais aizsargs Regans Seiferlings (Moose Jaw, Saskačevana) un jaunākais uzbrucējs Kobe Vokers (Loidminstera, Alberta) katram tika ieskaitīti vārti un rezultatīva piespēle, lai Tigers komanda otrdien Atlantic Hockey Action izcīnītu uzvaru Niagārā ar 5:4.

• Niagara piekāpās pie borta 51 sekundi pēc spēles, bet Tigers (4-2-1, 2-0-1 AHA) guva piecus no nākamajiem sešiem vārtiem, panākot 5:2 vadību ar 5:38 līdz otrā perioda beigām. kas izrādījās nepārvarams.
  • Vecākais vārtsargs Logans Drakets (Kalgari, Alberta) kopā atvairīja 29, tostarp 14 atvairīja pirmajā periodā, uzlabojot sezonas rezultātu 3-1-1.
  • RIT junioru uzbrucējs Vils Kalverlijs (Scarborough, Ontario) pievienoja trīs vārtus, palielinot komandas kopvērtējuma punktu skaitu līdz 13 (6 vārti, 7 piespēles).
  • Komandas kopā guva 17 soda sitienus un 48 PIM.
  • Box Score

RIT atgriežas darbībā nākamajā otrdienā (29. decembrī) ar līgu nesaistītu konkursu Colgate, kas paredzēts plkst. 16:05. sejas-off.