RIT vīriešu hokejs Atlantijas hokeja ceturtdaļfinālā piekāpjas Kanisiusam ar 6:2

RIT vecākais aizsargs Dens Vilets (Bayville, NY) un vecākais uzbrucējs Džeiks Hamahers (Korona, Kalifornija) katrs guva pa vārtiem un rezultatīvu piespēli, bet mājinieks Kanisiuss guva uzvaru ar 6:2 Atlantijas hokeja turnīra ceturtdaļfināla darbībā sestdien plkst. LECOM ostas centrs.

Kanisiuss uzvarēja sērijā labāko no trim ar 2:0, pēc tam, kad arī piektdienas vakara ievadā bija 5:2. Golden Griffins iekļūst nākamās piektdienas turnīra pusfinālā, kurā tiksies ar labāko numuru un uzņems AIC.

KĀ TAS NOTIKA

Kanisiuss atklāja rezultātu 2:50, kad pirmais uzbrucējs Makss Kouzņecovs pabeidza sitienu ar labo malu.

Periodā pēc Kanisiusa soda sitiena RIT nokļuva pie borta ar 9:14. Vilets pieslīdēja piespēli no punkta otrā kursa uzbrucējam Elijam Gonsalvesam (Scarborough, Ontario) pa kreisajiem bortiem, kurš raidīja centrējumu Hamaheram ārpus labā vārtu staba, lai īsi pabeigtu.

Četras minūtes vēlāk 'Tigers' lika 'Golden Griffins' samaksāt par soda sitienu pēc tam, kad Vilets pēc Gonsalves piespēles ar 5:09 raidīja mājās vienreizēju sitienu.

cik maksā nascar dzinējs

Kanisiuss otrajā periodā ar vārtu pāri atkal izvirzījās vadībā. Otrā kursa uzbrucējs Kīts Mastrodonato ar 16:21 pabeidza labās malas izrāvienu no neveiksmīgā Tiger, pirms vecākais uzbrucējs Grants Meiers guva spēka paņēmienu ar 5:51 pēc tam, kad RIT tika piespriests vārtsarga iejaukšanās sodam 45 sekundes. agrāk.

Kanisiuss nospēlēja spēles pēdējās piecās minūtēs, sākot ar īsu soda sitienu ar rezultātu 4:49, bet pēc tam pēdējās trīs minūtēs trāpīja pāris tukšos vārtos.

SPĒLES PIEZĪMES

RIT spēli pabeidza ar 31:25 metienu pārsvaru, kamēr vecākais vārtsargs Logans Drakets (Kalgari, Alberta) zaudēja kopā 19 atvairītus sitienus.

Vileta divu punktu nakts deva viņam 70 karjeras punktus (9 vārti, 61 piespēle).

13 Atlantijas hokeja turnīra spēlēs RIT tagad ir 29:18. Tigers ceturtdaļfinālā ir 16-7, tostarp izbraukumā ir 6-5.

RIT bija uzvarējusi Canisius savās divās iepriekšējās Atlantijas hokeja turnīra tikšanās reizēs, pirmajos divos čempionātos izcīnot pusfināla uzvaras 2010. gadā (4:0) un 2015. gadā (2:1).

COV)D-19 pandēmijas dēļ pirmo reizi Atlantijas hokeja turnīra vēsturē spēlējot austrumu un rietumu podos, RIT un Canisius bija attiecīgi trešā un otrā vieta Rietumos.