RIT uzbrucējs Vils Kalverlijs atzīts par decembra labāko Atlantijas okeāna hokejistu

Ročesteras Tehnoloģiju institūta jaunākais uzbrucējs Vils Kalverlijs (Scarborough, Ontario) tika ievēlēts par decembra labāko Atlantijas okeāna hokejistu, piektdien paziņoja.

• Kalverlijs šajā nedēļā iekļuva dalītā otrajā vietā valstī ar 16 punktiem un trešajā vietā ar 10 rezultatīvām piespēlēm, kamēr abās kategorijās ir līderis līgā.
  • Viņam tika ieskaitītas divas rezultatīvas piespēles pagājušās svētdienas zaudējumā pret Robertu Morisu ar 4:3 pēc rezultatīvas piespēles Kolgeitas laukumā ar 4:4 (29. decembrī).
  • Viņš tika atzīts par nedēļas labāko Atlantijas hokejistu 16. decembrī pēc gūtiem vārtiem un rezultatīvas piespēles abās Tigers spēlēs pret LIU (11.-12. decembris).
  • Kalverlijs ieguva sezonas pirmā nedēļas spēlētāja godu (1. decembrī) pēc tam, kad guva savu pirmo koledžas 'hat-trick', 'Tigers' ar 8:5 uzvarot toreizējo 9. numuru Klārksonu (27. novembrī) sezonas ievadā. Kalverlijs atrada tīklu, kad pirmajā periodā bija atlicis 6:30, panākot RIT sākumā 2:0 un vēlāk ar spēka paņēmienu rezultātu 4:4 izrāva ar 8:27 trešajā periodā. Pēc 28 sekundēm Golden Knights atkal panāca neizšķirtu, bet Kalverlijs panāca to, kas izrādījās spēles uzvarētājs, 6:15 atlikuši spēles pamatlaikā.

Nākamajā ceturtdienā (14. janvārī) pulksten 17.05 Calverley un Tigers paredzēts uzņemt Mercyhurst.