RIT uzvar gaisa spēkus ar 5:3; izcīnījusi trešo numuru Atlantijas hokeja turnīrā

RIT vecākais aizsargs Kriss Makkejs (Edmontona, Alberta/Šervudparka Crusaders) izrāva neizšķirtu 3:3 ar 2:39, kad Tigers sestdien izcīnīja uzvaru pār viesu gaisa spēkiem ar 5:3 Atlantijas hokeja spēlē.

Pārī ar AIC uzvaru 4:1 pār armiju citā nakts darbībā, RIT (19-13-4, 15-9-4 AHA) izvirzījās Atlantijas hokeja turnīra trešajā vietā un uzņems labāko no trim. sērija pret pretinieku, kas tiks noskaidrots 13.-15.martā.

RIT vīrieši

Air Force nokļuva uz borta pirmā perioda pēdējā minūtē. Pirmgadnieka uzbrucējs Villijs Reims labās malas sitienā paņēma padevi no aizsarga Brendona Koha un guva vārtus starp Tiger jaunākā vārtsarga Iana Andriano (Barrie, Ontario/Otava Jr. Senators) ar 57,5.

RIT izvirzījās vadībā ar 2:1 ar diviem vārtiem otrā perioda sākumā. Otrā kursa uzbrucējs Vils Kalverlijs (Scarborough, Ontario/Chilliwack Chiefs) paņēma padevi no otrā kursa uzbrucēja Kobes Vokera (Lloydminster, Alberta/Lloydminster Bobcats) kreisajā aplī un ar 15:30 iesita vārtus no pārliktņa apakšas. uz pulksteņa. Tikai 1:32 vēlāk vecākais aizsargs Ādams Brubahers (Elmira, Ontario/Pauelas River Kings) nosūtīja garu padevi no Tiger zonas vecākajam uzbrucējam Raienam Kruperam (Sherwood Park, Alberta/Sherwood Park Crusaders) pa labo malu, kurš atrāva. plaukstas locītavas sitiens Falcon vārtu augšējā kreisajā stūrī.