Pīts Alonso veiksmīgi debitēja Ričhilam, mets uzvarot ar 5:4

Pīts Alonso parasti ņirgājas par domu, ka Home Run Derby varētu negatīvi ietekmēt viņa svārstības, un dominējošie pierādījumi ir viņa pusē — patiesībā tik daudz, ka labāks jautājums varētu būt šāds: vai Derbijs patiešām palīdzēja Alonso. ?

Nav šaubu par to, ka Alonso aizdegās kopš otrās uzvaras Derbijā pēc kārtas šī mēneša sākumā, palīdzot mettiešiem 11. nedēļu pēc kārtas saglabāt pirmo vietu Nacionālās līgas austrumos. Pēc tam, kad Alonso svētdienas mačā panāca neizšķirtu ar divu skrējienu mājinieku spēli — viņam piektā spēle deviņās spēlēs kopš Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma – sestajā iningā Džefs Maknīls trāpīja divkāršu sitienu, dodot mettiešiem uz visiem laikiem vadībā. viņu uzvara ar 5:4 pār Blue Jays Citi Field.

Četru braucienu rallijs atņēma Riču Hilu no āķa, piedzīvojot zaudējumu viņa debijas spēlē Metsā, pēc tam, kad kreilis trīs braucienus iekļuva sestajā vietā. Sets Lugo, kurš ļāva gūt vārtus visos trīs piegājienos pēc tam, kad Hils nolika pamatus bez izgājieniem, uzvarēja ar atvieglojumu, un Edvīns Diazs atvairīja sitienu. Taču nekas no tā nepārvērsa spēles stāstījumu tik ātri kā Alonso mājinieks.

Kad Pīts nonāk šādā situācijā, es sāku sagaidīt mājas skrējienu, sacīja Maknīls.

Kā skaidroja MLB.com šī mēneša sākumā veiktais pētījums, ideja, ka Derbijs var kaitēt sitienu sitieniem, lielākoties ir mīts. Lai gan gadu gaitā ir parādījušies daži šīs parādības piemēri, to saknes, iespējams, ir saistītas ar citiem jautājumiem. Lielākā daļa sliņķu necieš nekādas negatīvas sekas no Derbija; pirms dalības šī gada pasākumā Nationals malējais aizsargs Huans Soto izvirzīja hipotēzi, ka tas varētu palīdzēt viņam labot šūpošanas nepilnības, kas bija izraisījušas viņa karjeras augstāko sitienu ar zemi bumbu pirmajā puslaikā. Kā jau tika prognozēts, Soto, tāpat kā Alonso, kopš pārtraukuma ir dedzinošas, veicot sešus mājas sitienus.

Lielāka problēma ir ilgstošs nogurums. Alonso lēsa, ka starp iesildīšanos, treniņu šūpošanos un pašu Derbiju viņš savā pirmajā pieredzē 2019. gadā veica 600–700 griezumus. Sekoja īss bažu periods, jo Alonso paklupa līdz 1 pret 17 ar 10 sitieniem. sitieni uzreiz pēc pārtraukuma. Pēc tam viņš četrās spēlēs trīs reizes nokļuva mājās, un viss atkal bija labi. Alonso pēdējās 68 spēlēs pabeidza ar 0,889 OPS, pārspējot Augstākās līgas debitantu rekordu – 53 mājiniekus.

Šogad Alonso nemaz nav spējis izkļūt no pārtraukuma, sita droši visās deviņās spēlēs, ko viņš aizvadījis kopš Derbija. Tas ietvēra piecus 'Home Run' sitienus un 10 RBI, no kuriem visos, izņemot divus, mettieši ir uzvarējuši.

Es nezinu, vai Derbijam tajā bija nozīme, sacīja menedžeris Luiss Rojass, taču viņš noteikti šobrīd ir ļoti pārliecināts.

Alonso pameta Citi Field, neuzrunājot plašsaziņas līdzekļus, liekot citiem brīnīties, kā Derbijs varēja vai nevarēja ietekmēt viņa panākumus. Bet viņš noteikti skaļi runāja ar savām darbībām spēles laikā.