PAL-MAC SEZONA BEIDZAS: Red Raiders čempionāta meiteņu futbola komanda zaudē reģionālā līmenī

Sestdienas vakarā noslēdzās Pal-Mac meiteņu futbola sezona. Turnīra reģionālajā kārtā pretī Luistonu Porteru no VI sadaļas Red Raiders nespēja atgūties no agrīna deficīta, ko radīja Lancer uzbrukums.

Lūistons Porters ātri izlēca pirmajā puslaikā, pirmo 10 spēles minūšu laikā gūstot divus vārtus. Pal-Mac spēlētāja Mollija Seitera pēc stūra sitiena spēja nogādāt Red Raiders pie borta, samazinot Lancer pārsvaru uz pusēm.

Lūistons Porters pirmajā puslaikā spēja gūt vēl vienus vārtus, panākot puslaika rezultātu 3:1. Lancers guva vēl vienus vārtus, panākot 4:1, bet Maija Ikevuda uzreiz atbildēja Pal-Mac un samazināja pārsvaru līdz 4:2. Tomēr ar to nepietiktu Red Raiders, un Lūistons Porters varēja gūt pēdējos vārtus, kad pulkstenis griezās uz leju, un galarezultāts bija 5:2 par labu Lancers.

Pal-Mac sezonu pabeigs ar kopējo bilanci 18-3-0 un Finger Lakes East rekordu ar 7-0-0. Red Raiders komandai tā bija fantastiska sezona, atlecot pēc vilšanās 2020. gada sezonas beigām, lai 2021. gadā gūtu sekciju slavu. 2022. gads izskatās tikpat daudzsološs, jo vadošās spēlētājas Maija Ikevuda un Emma Robinsone ir Pal-Mac atgriešanās izlases priekšgalā. .