Mīndersas akadēmija ar vēlu svilpi atņēma B2 klases titulu seriālā Northstar-Christian HS

Mynderse Academy zēnu basketbola komandai bija grūts ceļš uz piektdienas vakara V sadaļas B2 klases titula spēli Northstar-Christian High School. Kā 6. sēkla, kas nāk no Finger Lakes East, viņi vispirms ceļos vairāk nekā 2 stundu laikā, lai stātos pretī #3 sēklai Velsvilai. Pēc nosūtīšanas ar tīģeriem viņi nākamreiz dosies ceļā uz #2 C.G. Finney, kur viņi eksplodētu par 94 punktiem un vietu titula spēlē pret #1 Northstar-Christian Knight’s mazajā ģimnāzijā Ročesteras dienvidrietumos.

Mynderse vecākais Džareds Kings pārnesīs karsto Mynderse sitienu uz titula spēli, notriecot trīs pirmās ceturtdaļas trīs punktus, nodrošinot viesu Blue Devils vadību ar 21:18 pēc 1 ceturtdaļas. Northstar pēc puslaika uzbruka, lai iegūtu 8 punktu pārsvaru, 2. ceturtdaļā pārspējot Mynderse ar 21:10, atpaliekot no 15 pirmā puslaika punktiem no Knight's junioru izcilnieka Tērnera Herisa.

Trešajā ceturtdaļā, kad Džareds Kings bija nokļuvis grūtībās, Mīnderse izmantoja kombināciju, kurā trāpīja vecais Niks Džounss, kurš ieguva 7 priekšpēdējā ceturtdaļā, un jaunākais Trojs Kabats, kurš nogāza trīs trifektus, lai panāktu trīs punktu attālumā 54:51. virzās uz pēdējo ceturtdaļu.

rite Aid gripas potes 2015

Vadība ceturtajā ceturtdaļā mainītos četras reizes, kad Kabats pievienoja savu 5. trīspunktnieku spēlē un Niks Džonss turpināja atrast veidus, kā gūt vārtus, kamēr NS-Kristiana Heriss turpināja apdedzināt Devils aizsardzību, lai gūtu panākumus. 32 punkti, kamēr 'Knights' rezultatīvākais spēlētājs Raiens Gārvuds cīnījās, lai gūtu tikai 12 punktus, kas ir par 13 mazāk viņa sezonas vidējā rādītāja.

Kad Mynderse pēdējā minūtē atpalika par 1 punktu, jaunākais uzbrucējs Maikls Bogārts apgriezās blokā un apglabāja lēcēju, kurš varēja kļūt par spēles uzvarētāju Blue Devils. Taču, kad bija atlikušas tikai 2 sekundes, Tērnera Herisa mēģinājums atgūt vadību ar nelīdzsvarotu 8 pēdu lēcēju nesasniegtu atzīmi, un, kad tas parādījās, Mīnderse svinēs savas skolas 10. sezonas titulu, viens no trim spēles tiesnešiem. svilpēs par vienu no apšaubāmākajiem rupjš izsaukumiem, kādu jūs jebkad būsiet redzējuši…

hronika ekspress penn yan ny

Pēc piektā soda sitiena Džeredam Kingam Hariss iemeta divus milzīgus soda metienus (naktī viņš bija 9 no 10 no labdarības metienu), lai nodrošinātu uzvaru pēc tam, kad Mainderses vecākā Džeika Smita trīs ceturtdaļas tiesas izmisuma atlēca. loka. Northstar-Christian spēlētāji un treneri iebruka laukumā, lai atzīmētu savu skolu ceturto titulu pēdējo 6 gadu laikā.

Mynderse komandā Niks Džonss bija vadībā ar 17 punktiem, Trojs Kabats ieguva 15 punktus, bet Džareds Kings guva 14 punktus. Maiks Bogārts finišēja ar 9 punktiem, vecākais Sems Lorenceti guva 6, bet Dilans Lariza noslēdza Mynderse punktu skaitu ar 2 punktiem. Vakarā Mynderse izpildīja 5 no 9 no labdarības līnijas, savukārt Knight’s bija gandrīz ideāls 16 no 17 no soda metienu līnijas.