Kornels dodas brīvdienu brīvdienās, uzvarot Robert Morris

Vēlās spēles noskaņojums un galvenā vēlā aizsardzības pietura ļāva Kornelas vīriešu basketbola komandai doties brīvdienu pārtraukumā, izcīnot uzvaru pēc uzvaras Roberta Morisa laukumā piektdienas pēcpusdienā UUPMC pasākumu centrā ar 90:85. Big Red uzlabojās līdz 9:2, kas atbilst tā labākajam sākumam kopš 1967. gada, un izcīnīja savu piekto īsto izbraukuma spēli, iegūstot neizšķirtu visu I divīzijā. Colonials zaudēja līdz 4:9.

guva 20 punktus un pievienoja sešas atlēkušās bumbas, piecas pārtvertas bumbas un četras rezultatīvas piespēles, kļūstot par pirmo Kornela spēlētāju skolas vēsturē, kurš vienā spēlē sasniedzis šos vai labākus skaitļus. Viņš izcēlās ar četriem divciparu skaitļiem, pievienojot 17 punktus, četras rezultatīvas piespēles, divas pārtvertas bumbas un divas atlēkušās bumbas, kā arī pievienojot 12 punktus, četras rezultatīvas piespēles, trīs atlēkušās bumbas un divas pārtvertas bumbas, bet nezaudēja bumbu. metienos 5 no 6 guva 10 punktus un ieguva deviņas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles un divus bloķētus metienus. Kā komanda Big Red atvairīja 57 procentus no laukuma un raidīja 20 no 22 soda metieniem, tostarp 13 no 14 pēc puslaika. Lielajam sarkanajam bija 13 pārtvertas bumbas, un viņam bija ievērojams pārsvars punktos pēc krāsas (50-36), ātrajām breikbumbām (16-4) un soliņa bumbām (41-13).

Džošs Korbins guva 22 punktus, izvirzot vadībā Robertu Morisu, bet Stefauns Vokers guva 20 punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas un pārtvēra trīs bumbas. Mājinieki piespēlēja 12 no 27 trīspunktu metieniem, taču lielākoties izmantoja savu 23:4 pārsvaru otrās iespējas punktos, lai kontrolētu lielu sacensību daļu. Džasss Viljamss bija trešais rezultatīvākais spēlētājs ar 15 punktiem, sešām atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm Colonials rindās, kurš kopumā realizēja 49 procentus, taču atvairīja tikai 11 no 23 soda metieniem.

Spēlē, kurā bija septiņas neizšķirtas un 16 pārsvaru maiņas, pēdējās deviņās minūtēs starpība bija vairāk nekā viena bumba pēc 14 sekundēm. Neizšķirts ar 1:30 līdz beigām, Grejs ar pāris soda metieniem izvirzīja Lielo sarkano komandu uz visiem laikiem. Pēc tam Kornels apturēja neapšaubāmi savu labāko aizsardzības bumbu pēcpusdienā, Manonai nodrošinot atlēkušo bumbu, bet pēc tam vārtus otrā galā guva pēc dubultas komandas. Viņa divi soda metieni, kad bija atlikušas astoņas sekundes, pārsvaru palielināja līdz piecām un ļāva Kornelam izkļūt no pilsētas, izcīnot uzvaru.

Lielais sarkanais lielu daļu pirmā puslaika pavadīja uz papēžiem, jo ​​mājinieki vadībā izvirzīja pat duci, pateicoties tās spēkam uz uzbrukuma stikla. Līdz puslaikam deviņas no Roberta Morisa 20 atlēkušajām bumbām bija uzbrukumā, bet 17 no 48 punktiem bija otrās iespējas mēģinājumi. Roberts Moriss iegāja pārtraukumā ar rezultātu 48:43, taču tikai pēc 7:0 Big Red spurta, lai dotos uz ģērbtuvēm, ieskaitot puslaukuma pārtveršanu, kas izvērtās par atspēlēšanos pie skaņas signāla.

Pirmgadnieks Fīgens guva piecus punktus ar divām atlēkušajām bumbām, rezultatīvu piespēli un bloķētu metienu, veicot nozīmīgu darbu pie spēles uzvaras aizsardzībā 21 minūtē, kad bija karjeras rekords.

Kornels turpināja turpat, kur to pārtrauca pirms pārtraukuma, pirmajā 4:40 izspēlējot 18:4, kas palielinājās līdz 25:4 pirms puslaika, lai pārvērstu 12 punktu deficītu deviņu punktu pārsvarā. 'Colonials' panāca izlīdzinājumu, noslēdzot pēdējās deviņas minūtes turp un atpakaļ.

NĀKOŠAIS

• Lielais sarkanais sestdien, 30. decembrī, pulksten 16:00 Ņūmenas arēnā uzņems pieckārtējo Patriot līgas čempionu Colgate.
• Komandas pēdējās astoņas tikšanās reizes ir sadalījušas pa vidu, katrā no pēdējām divām uzvarot ar divciparu skaitli Big Red.
• Kopumā Kornelam visu laiku sērijā ir 75-58, tostarp Itakā aizvadītajās spēlēs 46-26.