Ithaka iekrīt Kortlendā Kortakas krūzē, 28.-27

62. Cortaca Jug spēle SUNY Cortland stadiona kompleksā attaisnoja ažiotāžu starp divām nacionālajā rangā ieņēmušajām komandām, jo ​​13./14. Kortlenda 13. novembrī uzvarēja ar 28:27 pār 18. numuru Itakā. Kortlenda pabeidz perfektu 10. 0 regulārajā sezonā, un pēc četru gadu gaidīšanas atgūst Jugs, savukārt Ithaka gadu pabeidz ar 8-2.

sociālā nodrošinājuma pabalstu pieaugums 2021

Kastes rezultāts

Ithaka uzvarēja iemetienā un izvēlējās saņemt sākuma sitienu. Kortlends veica sitienu gala zonā, un Bombers sāka gājienu pie 25 jardu līnijas.

IC izgāja trīs un ārā, bet A.J. Vingfīlds apgrieza laukumu ar 49 jardu sitienu līdz Kortlendai 19. Red Dragons pārņēma vadību ar 13:40.

Vēl viens Bombers sitiens iedeva Kortlendu ar 26 jardiem. Red Dragons pārcēlās uz IC teritoriju divas spēles vēlāk 26 jardu skrējienā no Džeidena Alfanostdžona un izmantoja šo impulsu, lai izvirzītos vadībā ar 7:0 12 jardu skrējienā. Trevors Ešs, pie sāniem no Brees Segala, ar 6:59 atlikušo pirmo ceturtdaļu.

Bombers atbildēja ar pirmo sacensību pirmo sitienu ar trešo sitienu, un pēc tam Maikls Andersons 32 jardu attālumā no Vingfīldas pārcēla IC uz Kortlendas 32 jardu līniju. IC apstājās pie Kortlendas 28 jardu līnijas, bet Bombers izvirzīja trīs punktus, kad Nikolass Bahamonde veica 45 jardu sitienu ar 4:21 līdz ceturtdaļas beigām.

Kortlends atdeva sekojošo sitienu 33 jardus un izmantoja virkni izspēļu, lai līdz ceturtdaļas beigām iekļūtu IC sarkanajā zonā. 'Red Dragons' ceturtdaļā pārspēja Itaku ar 144:60 ar 101 jardu.

Kortlendam vajadzēja mazāk nekā minūti, lai otrajā ceturtdaļā izdarītu vēl vienu piezemējumu, kad Segala atrada Dž.Dž. Lapu, kurš izpildīja 7 jardus un izvirzījās vadībā ar 14:3.

Nākamajā braucienā IC atguva trīs punktus, kad Bahamonde pieslēdzās no 25 jardu attāluma, līdz puslaikam bija 9:31. Bombers izmantoja Entonija D’Adeta 34 jardu sitienu, lai sāktu braucienu pie 41 jarda līnijas. Dažas spēles vēlāk IC pārcēlās uz sarkano zonu, kad Vingfīlds 13 jardus atrada Džeikobu Kūniju un rupjš piespēlētāja soda sitiens pamanīja Bombers pie Kortlendas 11 jardu līnijas. IC brauciena laikā varēja iegūt vēl tikai trīs jardus, lai uzstādītu lauka vārtus.

vēstule no irs par stimulu pārbaudi

Kortlends draudēja palielināt savu pārsvaru puslaika beigās, kad Red Dragons nokļuva līdz IC 26 jardu līnijai, taču brauciens beidzās 4. un 11. jardā, kad Drjū Brenners pārtrauca potenciālo pirmo sitienu ar 2: 05 jāiet.

Nākamajā braucienā Bombers sasniedza Kortlendas 39 jardu līniju, taču tika atlaista no amata trešajā uzbrukumā mazāk nekā minūtē un atdeva Kortlendu, lai beigtu puslaiku.