Hobārta izslēdz Ročesteru, lai saglabātu Simtgades kausu

Saspēles vadītājs Tims Denems juniors guva trīs otrās ceturtdaļas piezemējumus, bet aizsardzībā otro reizi tika pārtraukta šī sezona, jo Hobārtas koledžas futbola komanda saglabāja Simtgades kausu, šopēcpusdien Ročesteras Universitātē uzvarot ar 31:0. Simtgades kauss tika atklāts 2007. gadā, lai atzītu 100. spēli Ročesteras un Hobārtas sāncensībā. Šobrīd komandas spēlējušas 113 reizes. Hobārta uzvarējusi 58 reizes, Ročesterai ir 48 uzvaras, bet neizšķirti ir bijuši septiņi. Šī ir 14. reize, kad viņi spēlē par trofeju.

Kastes rezultāts

Denhema finišēja ar 159 jardiem, veicot 14 sitienus. Viņš guva vārtus 13 jardu, sešu jardu un 12 jardu skrējienos – ar aptuveni 12 minūšu starpību. Viņš palielināja savu sezonas kopējo skrējiena jardu līdz 1078 jardiem, padarot viņu par pirmo valsts spēlētāju, kurš sezonā veicis vairāk nekā 1000 jardus kopš 2013. gada.

Hobārta (8-2, 4-2) otro ceturtdaļu noslēdza ar 86 jardu pārtvertu bumbu par TD. Ceturtajā ceturtdaļā Tobiass Veferings iesita 43 jardus, lai pabeigtu rezultātu.

Reišovs Bosvels 15 gājienos veica 119 jardus. Hobārta metās pēc 304 jardiem un piespēlēja vēl 12 jardus.

Līnijas aizsargi Emets Forde un Braiens Agilars dalīja komandas augstākos apbalvojumus, katrs izdarot astoņus sitienus. Forde arī saņēma savu līgas vadošo sesto atlaišanu sezonā.

Daniels Papantonis no Ročesteras piesteidzās pie 151 jarda attāluma, veicot 22 gājienus. Raiens Rouzs pieslēdzās 11 no 29 metieniem. Viņš divreiz tika atlaists un vienreiz pārtverts – Kals Salivans panāca TD, lai pabeigtu otro ceturtdaļu.

Hobārta guva ceturto sitienu katrā no Ročesteras pirmajām trim bumbām. Pēc otrās pieturas 'Statementmen' veica 51 jardu sešās spēlēs, Denemam gūstot vārtus no 13. Papantonis Ročesteras nākamajā braucienā veica 52 jardu atrāvienu. Džeimss Mahonijs viņu izsita no robežas ar 6. 'Jackets' tika pie 1, bet Džareds Līks pārtrauca ceturto piespēli gala zonā, kas bija paredzēta Raienam Paskvali, un viesi pārņēma savu 1. sitienu.

Denema un Bosvels pārtrauca garos piegājienus (Denhema 29 jardi, Bosvels 25), un 'Statsmen' komandai palīdzēja personīgais sods pret Ročesteru pēc Bosvela 13 jardu sitiena. Denems guva vārtus no sešinieka, panākot 14:0. Skrējiena spēle guva 57 jardus pēc nākamā Hobārtas bumbas zem groziem, Denemam gūstot vārtus no 12.

Rouzs dzina Yellowjackets no savējiem 34 līdz Hobārtas 10. Viņa trešo piespēli labajā malā no 10 atvairīja Salivans, kurš paātrinājās prom no vajātājiem, lai gūtu vārtus, kad puslaika signāls atskanēja.

NCAA izslēgšanas spēļu laukums tiks paziņots naktī uz svētdienu. ECAC Bowl piedāvājumi tiks paziņoti pirmdienas pusdienlaikā.