Hobārtas mītiņos ar 17:13 uzvar St. Lawrence

Satura aizsargs Deivids Krūsons iemeta 6 jardu piespēli tālajam uztvērējam Aleksam LaBellam, kad bija atlikušas 44,9 sekundes, lai Hobārtas koledžas futbola komanda šopēcpusdien Bosvelas laukumā ar 17:13 uzvarēja Liberty League pār Sentlorensa Universitāti. Statemen konferences kopvērtējumā uzlabojās līdz 6-1, 2-1, bet Saints noslīdēja līdz 3-4, 0-3.

Kastes rezultāts

Hobārta uzbrukuma kopsummā ar 360:321 apsteidza Sentlorensu, taču tika pieteikta 10 soda sitieniem, kas maksāja 95 jardus. Arī valstsvīri apgrozījuma starpībā finišēja mīnus-1.

vai ir kavēta nodokļu atmaksa 2015

Saspēles vadītājs Reišovs Bosvels aizvadīja savu otro 100 jardu skrējiena dienu pēc kārtas, veicot 120 jardus, ieskaitot 64 jardu piezemējumu pirmajā ceturtdaļā. Viņš arī pārtvēra divas piespēles par 32 jardiem, tostarp 36 jardu ekrāna piespēli uzvaras braucienā. Krjūsons atdeva 11 no 28 piespēlēm, nospēlēja 155 jardus un veica piezemējumu. LaBella pārtvēra komandas rekordu, trīs piespēles 16 jardus. Saspēles vadītājs Braiens Agilars valstsvīru labā veica 11 sitienus. Aizsardzības aizsargs Bleiks Hansens atdeva otrās ceturtdaļas pārtverto bumbu 24 jardus.

'Saints' ieguva 209 piespēļu jardus no rezerves aizsarga Daniela Lotera, kurš tika nosūtīts uz spēli pēc tam, kad sākumsastāva Tailers Gročs guva savainojumu, mēģinot cīnīties par pirmo sitienu ar ceturto un piekto sitienu, SLU iespēlējot pirmo bumbu. Loteram bija arī komandas 40 jardu skrējiens. Tālrunis TJ Cornacchia pārtvēra piecas piespēles 55 jardus. Tālrunis Endrjū Mērfijs pārtvēra četras piespēles, sasniedzot 71 jardu. Līnijas aizsargs Džeikobs Dreisbahs izdarīja deviņus rezultatīvus sitienus. Drošībnieki Raiens Vatsons un Ouens O'Braiens katrs izdarīja pārtvērumu.

Hobārtas sākums bija nelīdzens, jo trešajā izspēlē no cīņas pret Votsonu pārtvēra Krevsonu. Statemen pēc tam netrāpa 47 jardu laukuma vārtu mēģinājumā ar savu otro bumbu. Saskaroties ar trīs un vienu sitienu, Hobarts izvēlējās iegūt ceturto un vienu no sava 36. Azarts attaisnojās, jo Bosvels aizlidoja cauri līnijai neskarts un apsteidza otro. beigu zona savam līgas vadošajam 14. piezemējumam.

Otrās ceturtdaļas vidū valstsvīri savu pārsvaru palielināja pēc Roba DiGregorio 40 jardu sitiena.

Zaudējot Grošotu ievadā, Saints ieguva trīs bumbas zem groziem pēc kārtas. Otrās ceturtdaļas beigās St. Lawrence beidzot guva savu pirmo pirmo sitienu savā puslaika pēdējā piegājienā, bet Hansens pacēla Loteru, lai pabeigtu drive.

Puslaikā Hobārta izvirzījās vadībā ar 10:0, apsteidza SLU ar 168:12 un guva astoņus pirmos piezemējumus pret diviem Saints labā. Pēc 30 minūtēm Bosvelam bija 105 jardi, veicot tikai deviņus sitienus.

Valstsvīri cīnījās otrajā puslaikā, redzot, ka puslaika pārsvars 10:0 iztvaiko.

Loters izpildīja savas pirmās trīs piespēles trešajā ceturtdaļā, ieskaitot 46 jardu bumbu Mērfijam, uzstādot SLU pie Hobārtas 5. Hobārtas aizsardzība neļāva Saints iekļūt ieskaites zonā, liekot viesiem samierināties ar 27 jardu Īanu. Doin lauka vārtus.