Hobārtas lakross zaudē Longailendas universitāti, 14.-12

.jpg

Hobārtas koledžas otrā kursa speciālists Ādams Šī dominēja pārspēlē X, taču valstsvīri saskrējās ar karstu vārtsargu, piekāpjoties Longailendas Universitātei ar 14:12. Otrajā kursā Vils Marks 'Sharks' labā atvairīja 24 sitienus, iznīcinot Hobārtas pārsvaru 53:40 metienos.

Šī bija ugunī pirmajā ceturtdaļā, uzvarot 10 no 11 restartiem. Viņš pabeidza dienu 22 no 30 ar 12 bumbām. Pirmā gada uzbrucējs Entonijs Datellas guva komandas rekordu trīs vārtus par savu pirmo koledžas hat trick. Vecākais uzbrucējs Raiens Ārčers izcēlās ar četriem gūtiem punktiem un trim rezultatīvām piespēlēm.

Marks pielīdzināja Šī karsto startu, pirmajā ceturtdaļā ierakstot 11 atvairītus sitienus. Otrā kursa uzbrucējs Ričijs LaKalandra un otrā kursa uzbrucējs Šons Bols guva panākumus ar četriem vārtiem, bet LaKalandra arī izdalīja divas rezultatīvas piespēles par sešiem punktiem.

Hobart (1-1, 1-1 NEC) izvirzījās vadībā ar 2-0, kad pulkstenis bija beidzies tikai 37 sekundēs. Arčers pabaroja otrā kursa uzbrucēju Džeku Groomsu, lai rezultātu atklātu tikai pēc 26 sekundēm. Seja uzvarēja sekojošajā mačā, bet otrā kursa pussargs Bobijs Baltzers pabeidza vecākā pussarga Dena Raiena padevi 11 sekundes vēlāk.

'Sharks' (3-1, 2-0) izmantoja piecu vārtu lēcienu, izvirzot pirmo vadību šajā dienā. Vecākais uzbrucējs Vils Snelders atzīmējās ar diviem no trim gūtajiem vārtiem spēlē, bet Bols arī divas reizes meta pa vārtiem. Otrā kursa pussarga Ādama Deivisa gūtie vārti, kuram asistēja Ārčers, apturēja skrējienu. Statemen spēli pabeidza ar 4:8 ar papildu vīru.