Geitnera 50 punktu pārsvars Blūmfīlds pār Honeoye 2 OT trillerī (W-FL kārta, 12.12.)

Otrdienas vakarā bija nepieciešami 2 pagarinājumi, bet Bloomfield Bombers izdzīvoja ceļojumā uz Honeoye, lai izglābtos, uzvarot ar 101:99 gada aizraujošākajā spēlē Veina-Finger Lakes.

Blūmfīldas vecākais Patriks Geitners pārspēja gandrīz pusi no savas komandas rezultāta, beidzot ar neticamiem 50 punktiem. Vēl iespaidīgāk, tikai 6 no 50 punktiem tika gūti ar trīspunktnieku metieniem. Komandas biedrs Aleksandrs Ročs guva 25 punktus, bet pārējais Bombers sastāvs kopā iekļuva 26 finālā.

Blūmfīlds spēles sākumā atspēlējās ar 19:3, taču atspēlējās ar 29 otrās ceturtdaļas punktiem, pārņemot vadību, pirms Honeoye spēlētājs Džons Mārbls ar trīspunktnieku puslaika skaņas signālu panāca neizšķirtu.

'Bulldogs' juniors Tailers Rūdolfs panāca neizšķirtu spēles pārtraukumā, kad līdz pamatlaika beigām bija atlikušas 8 sekundes, un pēc tam bloķēja Geitnera pēdējās sekundes mēģinājumu novirzīt spēli uz pagarinājumu, neizšķirti 81.

Pirmajā pagarinājumā Makss Jeils ar trīspunktnieku sarūkošajās sekundēs panāca neizšķirtu, nosūtot spēli uz otro pagarinājumu, abām komandām neizšķirti 87.

labākais kratom enerģijas reddit

Kad Jēlas pēdējais trīs punktu mēģinājums noslīdēja otrā pagarinājuma beigās, svinības sagaida Blūmfīlds, kurš Rietumos atspēlējās līdz 2:0, kamēr Honeoye zaudēja līdz 2:2 līgas spēlē.

LivingMax Sports ceturtdienas vakarā būs Blūmfīldā, jo Bombers vadīs Markusu Vitmenu tiešraidē plkst. 19:30 radio LivingMax. pilns spēles video atkārtojums tiešraidē pulksten 23:00 . Brendans Haringtons un Tane Robinson saņems zvanu. Abas komandas FL Rietumu turnīrā ieņem neizšķirtu 2:0.

CITĀS W-FL BOYS AKCIJAS OTRDIENAS NAKTS…

DUNDEE 30 @ SOUTH SENECA 50
'Falcons' rindās rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Entonijs Refs. Mets Kenjons guva 8, bet Džons Zajaks izcīnīja 11 atlēkušās bumbas. Zaudējumā skotiem rezultatīvākais ar 11 punktiem bija Robijs Klārks.

HAC 49 @ SARKANA JAKA 47
Wolves spēlētājs Xavier Israel guva 19 punktus, ieskaitot spēles uzvarētāju, kad līdz pamatlaika beigām bija atlikušas 4 sekundes, jo HAC uzlabojas līdz 2-1 FL West un 5-1 kopumā.

NAPLES 68 @ ROMULUS 56
Evans Bejs realizēja karjeras rekordu, 7 trīspunktniekus un finišēja ar 25 punktiem, Neapolei pieveicot Romulusu. Big Green labā 15 punktus pievienoja Kols Retbuns.

ŽENĒVA 56 @ LOTUS 47
Panthers uzlaboja savu sezonas rekordu līdz 3:2, otrdienas vakarā uzvarot Vertus laukumā, kurā 22 no 24 gūtajiem vārtiem bija rezultatīvas piespēles. Ženēvas labā Kristians Tapskots guva 11 punktus no rezervistu soliņa, savukārt Reids Pečets un Akims Hadsons guva pa 10 punktiem. Pečets arī izcīnīja 7 atlēkušās bumbas. Tadžmans Balls ar 17 punktiem atstāja Vertus.

MARKUSS Vitmens 34 @ LIVONIA 64
Wildcats sezonā zaudē līdz 3-2 pēc 30 punktu zaudējuma Livonia Bulldogs.

MIDLEIKAS 55 @ WATERLOO 45
Cīņā starp FL East nepārspētajām komandām LivingMax Sports #1 rangā Midlakes uzvarēja Tribe Vaterlo, aiz Alainas Forbesas 28 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām. Vaterlo komandas otrajā kursā Džiliana Paneka guva 11 punktus un izcīnīja 7 atlēkušās bumbas, bet vecākais aizsargs Logans Kastiljons guva 11 punktus.

NR-WOLCOTT 24 @ MARCUS WhITMAN 53
Džordins Čepels guva 22 punktus, bet Emīlija Tompsone pievienoja 15 un 7 pārtvertas bumbas, izrādot Markusu Vitmenu pār Cougars Vestveinas pārspēlē. Kendall Haff finišēja ar 8 par NR-W.

ROMULUS 44 @ NAPLES 50
Heilija Langana otrdienas vakarā bija aizņemta, izcīnot 26 atlēkušās bumbas un gūstot 10 punktus Neapoles komandai, kas ar 6 pārspēja Romulusu. Rudens Kuness guva 15 punktus, Sāra Glovīna guva arī 15 un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, bet Fīts Glovīns savāca 15. pašas atlēkušās bumbas.

AQUINAS 60 @ WAYNE 53
Šanele Aleksandra guva 28 punktus Akvīnas komandai, kura otrdienas vakarā ar 60:53 uzvarēja Veinu. 'Eagles' vadībā izvirzījās Gabija Zeneloviča, Alana Kornakere un Aleksa Glanzela, kuras zaudēja pa 12 punktiem.

PENN YAN 45 @ HORNELL 62
Pens Jans trešajā ceturtdaļā izvirzījās vadībā ar pat četriem punktiem, pirms Hornela ar 14:0 atvairīja Mustangs.