Atvadas NO TIESU: Lionas superzvaigzne pēdējā spēlē gūst 44 punktus, kad C.G. Finnijs izstumj Lions no pēcsezonas

Pēc savas skolas 19. daļas titula iegūšanas piektdienas vakarā arēnā Blue Cross, Lionas vecākais Džasts Smits un viņa komandas biedri pievērsa uzmanību štata titula izcīnīšanai. Viņu pirmais šķērslis būtu kāršu atklāšana ar grūto C.G. Finney komanda, V sadaļas C1 čempioni, Ņūarkas vidusskolā pirmdienas vakarā.

Sastrēgumu pilnās sporta zāles priekšā Lionas vecākais apmainījās sitieniem ar C.G. Finnija vecākais izcilnieks Kīgans Okors un 8. klases fenomens Markuss Robinsons. Galu galā tas bija C.G. Finnijs Falkons un galvenais treneris Džo Marčands, kuri trešdienas vakarā arēnā Blue Cross arēnā C klases spēlē gūs uzvaru ar 92:88 un cīnīsies pret Cal-Mum.

Lyons jau sākumā izvirzījās vadībā ar 12:5, atpaliekot no diviem pirmās ceturtdaļas trīs punktiem no vecākā Deivida Vīvera, bet Finnijs pēc pirmā perioda uzbruka, lai iegūtu vadību 21:19.

Puslaika pārtraukumā viņi palielinātu pārsvaru līdz 43:39, atpaliekot no 17 pirmā puslaika punktiem no Markusa Robinsona un Finnija seniora Keileba Angera, kurš apglabāja piecus trīspunktniekus.

Finnijs otrajā puslaikā palielinātu pārsvaru līdz pat 11 punktiem. Lyons samazinātu atstarpi līdz 1 punktam, bet Finnijs atbildēja ar Okora un Robinsona atspēlēm, palielinot rezultāta starpību līdz 8. Okors pēdējā ceturtdaļā no soda metienu līnijas trāpīja ar 6:8, lai nostiprinātu uzvaru un pietuvotos. viena no visu laiku izcilākajiem karjeru, kurš kādreiz valkāja Lionas formastērpu.

Džastiss Smits finišētu ar 44 punktiem, karjeru pabeidzot tikai par 11 punktiem līdz 2000 atzīmei. Deivids Vīvers savā pēdējā spēlē lauvu rindās guva 18 punktus, realizējot 4 trīspunktniekus. Otrā kursa students Horace Betts IV finišēja ar 9, jaunākais Bendži Kemps ieguva 8 punktus, bet vecākais Ārons Romero ieguva 4 punktus. Otrajā kursā Džastins Smits tika pie sezonas zemākā līmeņa 2 punktiem.

Falcons rindās Kīgans Okors guva 36 punktus, 27 otrajā puslaikā, bet 8. klases skolnieks Markuss Robinsons sakrāja 29. Kalebs Angers guva 24 punktus, realizējot 6 trīspunktniekus, bet spēles beigās piekāpās. Vienīgie citi Falcons guva vārtus, bija Džošs Teilors, kurš guva 2 punktus, un Ksavjers Smits, kurš trāpīja vienu soda metienu.

Galvenais treneris Dīns Šots II un viņa Lions sezonu noslēdz kā V sadaļas C2 klases čempioni ar kopējo bilanci 21-3.