ER/Gananda iekļūst štata pusfinālā ar 26:24 uzvarot Medinu

Fotoattēls: Mērija Mārgareta Džonsone

Sestdienas pēcpusdienā Viljamsvilas Dienvidu vidusskolā neticami aizraujošā C klases Far West Regional spēlē East Rochester/Ganandas Bombers (12-0) uzvarēja Medina Mustangs (11-1) ar rezultātu 26:24.

Puslaikā spēle ritēja neizšķirti 6:6.

Mustangs un Bombers trešajā ceturtdaļā katrs guva pa piezemējumiem un ceturtajā ceturtdaļā devās neizšķirti 18:18.

ER/Gananda vadību atguva divas minūtes pēdējā ceturtdaļā pēc piezemējuma un divu punktu konversijas.

Medina guva piezemējumu septiņas minūtes pirms spēles beigām, samazinot pārsvaru līdz 26:24, taču divu punktu mēģinājums bija nesekmīgs.

'Mustangs' bija iespēja izvirzīties vadībā vai uzvarēt spēli ar atlikušo 2:55, taču viņi bumbu apgāza kritienos.

kādi ir 10 populārākie pulksteņu zīmoli?

Ar uzvaru ER/Gananda iekļūst Ņujorkas Valsts vidusskolas vieglatlētikas asociācijas pusfinālā 27. novembrī Cicero-North Syracuse vidusskolā, kur tiksies ar Centrālā reģiona čempioni Chenango Forks.