ATKAL ELITE: South Seneca Lady Falcons top ND-Batavia, atgriešanās NYSPHSAA Far West Regional (pilns spēles video)

Trīs V sadaļas čempionāti pēc kārtas. Trīs taisni braucieni uz NYSPHSAA Far West Regional spēli. Ar 61:41 uzvarot Notre Dame-Batavia V sadaļas C klases NYS kvalifikācijas turnīrā Marionā otrdienas vakarā South Senekas Lady Falcons ir tikai vienas uzvaras attālumā no trešās vietas Ņujorkas štata C klases četrinieka finālā. .

Pirmajā ceturtdaļā sasniedzot 10 punktu pārsvaru, Dievmātes katedrāle-Batavia otrajā periodā spēja atkāpties līdz 1 punktam, pirms Dienvidsenekas vecākais Skylars Šaulis trāpīja trīspunktnieku pāri, kamēr viņas māsa, pirmkursniece. Logans Šaulis apraka vēl vienu no liela attāluma, lai liktu Lady Falcons priekšā un paliktu.

dolāru ģenerālā klīringa pasākums 2019

Junior Jenna McDonald ar 17 punktiem guva South Seneca, bet atdeva 7 rezultatīvas piespēles. Viņa pameta spēli ceturtās ceturtdaļas beigās pēc potītes pievilkšanas un pēdējās 2 minūtes vēroja no rezervistu soliņa, kad apakšstilbs bija ietinies ledū.

Ņujorkas minimālā alga

Skailars Šaulis guva 14 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, savukārt Džeids Pārsons guva 7 punktus, izcīnīja 10 atlēkušās bumbas un bloķēja 3 metienus. Logans Šaulis savāca 7 punktus, izcīnīja 7 atlēkušās bumbas un atdeva 3 rezultatīvas piespēles, bet Emma Flečere guva 7 punktus. Alisa Flečere pievienoja 4 punktus, un Avrielle Flečere savā pirmajā sezonā pēc ceļgala savainojuma izārstēšanas trāpīja pāris vēlus soda metienus, lai gūtu pirmos punktus sezonā.

Notre Dame-Batavia vadībā izvirzījās Mārgareta Sazerlenda, kura guva 18 punktus, savukārt Kallija Maklija zaudējumā pievienoja 16, lai gūtu V sadaļas C1 čempionu.

YouTube videoklipi netiek atskaņoti pārlūkā Chrome

Nākamais South Seneca ir Section 6 C klases čempions Allegany-Limestone Gators. Tālo Rietumu reģionālajā spēlē, kas sestdienas vakarā tiks aizvadīta Rašas-Anrietas vidusskolā, Gators ienes 22:1. Viņiem būs jācīnās ar Gators rezultatīvāko spēlētāju Morganu Deivisu, kurš vidēji spēlē gūst 18 punktus un izcīna 13 atlēkušās bumbas, un viņas komandas biedru Bruku Džardīni, kurš vidēji spēlē gūst 14 punktus.

LivingMax straumēs sestdienas Far West reģionālās spēles C un B klasē sestdienas vakarā radio LivingMax, sākot no pulksten 17. 17:00 spēlē spēlēs South Seneca pret Allegany Limestone, bet 19:00 spēlē neuzvarēs Midlakes Screaming Eagles pret 6. sadaļas B klases štata kvalifikācijas uzvarētāju starp Southwestern un Fredonia, kas tiks aizvadītas trešdienas vakarā.

LivingMax Sports tiešraidē trešdienas vakarā no Rush-Henrietta notiks V sadaļas Boys State kvalifikācijas turnīrā C klasē (Lyons pret Northstar Christian plkst. 18:30) un A klasē (Wayne vs. Irondequoit plkst. 20:15).