Džefs Skiners gūst vārtus OT, pārspējot Sabres pār Blue Jackets

Bufalo 'Sabres' sestdienas vakarā KeyBank centrā atgriezās uzvaru ailē, pagarinājumā ar 3:2 sagraujot Kolumbusas 'Blue Jackets', gūstot Džefa Skinera 15. vārtus sezonā.

Buffalo (15-18-4) pēc 20 minūtēm atpalika ar 1:0 un pēc 40 minūtēm ar 2:1, taču atrada veidu, kā panākt izlīdzinājumu divreiz, pirms pabeidza atspēlēšanos pagarinājumā, kas bija tikai komandas otrā uzvara pēc diviem periodiem. šosezon.

DiSanto propāns (reklāmas stends)

Džeks Kvins guva trešo vārtus piecās spēlēs kopš debijas sezonā, bet Keisijs Mitelštats guva 10. vārtus. Ukko-Pekka Luukonens apturēja 18 no 20 metieniem.

Bufalo panāca 0-pret-1, izmantojot vīrieša priekšrocību, un 1-pret-1 soda sitienā.

kurš saņems nākamo stimulu

Box Score

Sabres mēģinās noslēgt 2023. gadu ar abpusēji uzvarām, kad svētdien pulksten 18:00 viesosies pie Otavas Senators.