Dandžijs skrien, piespēlē Orange, uzvarot Mičiganas centru ar 41:17 (pilns pārklājums)

Ēriks Dandžijs piespēlēja divus punktus un skrēja uz trešo punktu, sestdien Carrier Dome laukumā izvirzot Sirakūzas (2:1) ar 41:17 pār Mičiganas Centrālo komandu (2:1).

Dandžijs bija 19 no 35, gūstot 279 jardus un piezemējumus piespēlēja Dontejam Striklendam (18 jardi) un Ravianam Pīrsam (6 jardi). Viņš arī skrēja 11 reizes pa 105 jardiem, ieskaitot viena jarda skrējienu.

Sirakūzām bija trešā ceturtdaļa par vecumu. Pēc iznākšanas no ģērbtuves ar 24:17 pārsvaru, oranžie veica 333 jardus un guva 17 punktus. Tajā pašā laikā Sirakjūsas aizsardzības vienība ierobežoja Mičiganas centrālajā daļā līdz 60 jardiem un bez punktiem vairāk nekā 15 spēles minūšu laikā.

Dandžijs noslēdza 90 jardu braucienu ar viena jarda skrējienu, lai sāktu periodu, un sadarbojās ar stingru galu Ravianu Pīrsu, izdarot sešu jardu piezemējumu, palielinot Orange pārsvaru līdz 38:17.

Kols Mērfijs guva savus otros vārtus šajā spēlē ar 25 jardu sitienu, izvirzot Sirakūzas vadībā ar 41:17 ceturtajā periodā. Lasīt vairāk