Diplomāti WPI Holiday Classic finālā pārspēj gārņus

Pirmajā gadā vadīja Viljama Smita koledžas basketbola komandu, jo WPI Holiday Classic otrajā dienā tā ar 51:45 piekāpās Franklina un Māršala koledžai. Herons sezonā zaudē 1:9, savukārt Diplomats panāk 5:5.

Herons atrada izšķirošās minūtes no sava rezervistu soliņa, nestartētājiem gūstot 36 no 45 punktiem. Mārtina izcēlās ar 17 punktiem un divām atlēkušajām bumbām Viljamam Smitam, sasniedzot savu karjeras rekordu, ko viņa sasniedza pagājušajā naktī pret mājinieci Engineers. Seniors guva 15 punktus un izcīnīja četras atlēkušās bumbas, bet pirmo gadu pievienoja četrus punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas.

vietnes, piemēram, pieaugušo draugu meklētājs

Martins tika iekļauts WPI Holiday Classic All-Tournament komandā pēc tam, kad kopā guva 26 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas.

KĀ TAS NOTIKA

• Diplomāti atklāja cīņu ar 6:0, pirms Herons atbildēja ar 6:0 savu skrējienu, ko veicināja Mārtina četri punkti un Džārvisa lēcējs, panākot neizšķirtu 6:6.
  • Viljams Smits ieguva pirmo pārsvaru šajā dienā, kad otrā kursa studente Leia Banta noslīdēja dziļu trīs punktu, lai Herons pārspētu par vienu.
  • Franklins un Māršals izgāja 7:0, pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar rezultātu 14:9.
  • Otrajā spēlē Herons nodrošināja savu labāko ceturtdaļu, apsteidzot diplomātus ar 16:11.
  • Martins otrajā ceturtdaļā guva astoņus no Viljama Smita 16 punktiem, noturot Herons viena sitiena attālumā no otrā puslaika.
  • Otrais puslaiks tika atklāts, abām komandām spēlējot spēcīgu aizsardzību, pirmajās trīs minūtēs ielaižot tikai vienu punktu. Trīs minūtes otrajā puslaikā Loboco trāpīja dziļi lēcienā, panākot neizšķirtu 27:27.
  • Franklins un Māršals atbildēja ar aizskarošu dzirksti, mēģinot palielināt savu pārsvaru. Džārvisa uzturēja Herons dzīvu, atbildot uz Diplomātiem, zaudējot piecus punktus, lai saglabātu Viljama Smita cerības.
  • Martins un Loboco izdarīja spiedienu uz Diplomātiem pēdējā ceturtdaļā, kopā gūstot piecus punktus, lai Herons būtu sasniedzami.
  • Džārviss trāpīja dziļu trīspunktnieku, kad bija atlikušas 24 sekundes, panākot Viljamu Smitu piecu punktu robežās, taču Frenklins un Māršals izmantoja pulksteni savā labā un palika spēcīgi no soda metienu līnijas, lai noslēgtu cīņu virsotnē.

TRENERI STŪTI

10 populārākie vīriešu pulksteņu zīmoli

'Es patiešām lepojos ar mūsu šodienas aizsardzības centieniem,' sacīja galvenais treneris. 'Tās bija labākās 40 minūtes aizsardzībā, ko esam spēlējuši visa gada garumā, un tas radīja dažas labas uzbrukuma iespējas. Šonedēļ smagi strādāsim, lai finišētu, tāpēc dosimies nākamajā nedēļas nogalē, spēlējot spēcīgi abos galos.

NĀKOŠAIS

Ar to Viljama Smita darbība 2023. gadā ir pabeigta. Herons atgriezīsies darbībā piektdien, 5. janvārī, kad dosies uz Ročesteru, lai stātos pret RIT Liberty League mačā. Darbība starp heroniem un tīģeriem paredzēta plkst. 17:30.