Deniss Koligans uzvar 2017. gada CNY PGA profesionālajā čempionātā

Deniss Koligans no Cazenovia Golf Club 22. augustā uzvarēja četrkārtējo čempionu Kevinu Sevidžu ar diviem sitieniem un atkārtoja kā Centrālās Ņujorkas PGA sekcijas čempions Shenendoah golfa klubā Turning Stone Resort Casino. 55. gadskārtējo turnīru prezentēja Club Car, Mercedes-Benz un Omega.

Noturoties pie viena sitiena pārsvara, Koligens pēdējā bedrītē izsita 30 pēdu puttu ērglim, lai izcīnītu savu otro pēc kārtas un trešo kopvērtējuma kroni pret Sevidžu no Timber Benksas, kurš finišēja ar putniņu 18.

Es zināju, ka, ja man izdosies vismaz pietuvoties, Kevinam būs jāpanāk neizšķirts, sacīja Koligans. Par laimi man bija pareizais ātrums un pareizā līnija, un ieliku to kausā.

Pirmās kārtas līderis Koligans pēdējā kārtā ieguva 1, mazāk nekā 71, pēc tam pirmajā kārtā 4, mazāk nekā 68. Viņš pabeidza turnīru ar 5 viņiem līdz 139, lai pirmo reizi nopelnītu $3500. Koliganam šis ir gada otrais lielais pasākums, jo viņš maijā uzvarēja Golf Max/Golf Pride Central New York Open turnīrā.

Mums ir četri galvenie turnīri, un mēģināt sagatavoties tiem ir mans mērķis visas vasaras garumā, sacīja Koligans, kurš svin savu 20. sezonu Cazenovia GC. Ar darbu un nodarbībām, ar sievu un bērniem tas ir grūti. Bet, pateicoties viņiem, es varu izkļūt un spēlēt svētdienās. Arī maniem biedriem, kuri ļoti atbalsta.

Savadžs pagriezienā pievilka pat ar Koliganu, pēc tam izvirzījās vadībā ar vienu sitienu ar putniņu 10. Taču neparedzams vējš pār pēdējām sešām bedrītēm radīja problēmas abiem golfa spēlētājiem. Koligans uz visiem laikiem izvirzījās vadībā ar 15. numuru, panākot līdzvērtīgu vērtību pēc tam, kad Sevidžs dubultoja caurumu.

Vējš gāja uz visām pusēm, sacīja Sevidžs. Tas nekad nepalika tajā pašā virzienā. Es sāku trāpīt dažus sliktus metienus un samaksāju cenu.

Kad nonācām aizmugurējā deviņā vietā, vējš sāka pūst diezgan labi, un tas padarīja to grūtāku, sacīja Koligens, kurš uzvarēja 2016. gadā Seven Oaks un 2010. gadā Šenendo. Man tas bija jāsasmalcina, tā bija cīņa.

Lai gan Sevidžs cīņā ar bijušajiem čempioniem pietrūka, viņš ieguva vietu 2018. gada PGA profesionālajā čempionātā no 17. līdz 20. jūnijam Bayonet Black Horse, Kalifornijas jūras piekrastē. Savadžs, četrkārtējs sekcijas čempions ('95, '04, '14 un '15) nopelnīja $2725, iegūstot otro vietu.

Bez Koligana un Sevidža 51. ikgadējā valsts čempionātā iekļuva arī Marks Takers no Cazenovia Country Club (2 līdz 142 gadiem) un Riks Bronsons (1 līdz 143 gadiem).

2011. gada čempions Takers, kurš uzvarēja Emmeta Kellija Masters turnīrā 14. augustā, pēdējā kārtā atlaida 4 gadus jaunākus par 68 gadiem, ieņemot trešo vietu un nopelnot $2300 par trešo.

Bronsons (Bronson Aerifying) ieguva USD 2000 par ceturto vietu. Jūlijā viņš uzvarēja CNY PGA senioru čempionātā.

Šī gada aizstājēji ir Mišela Mērfija no Osvego lauku kluba, Ēriks Menings no Kortlendas lauku kluba un Niks Serafino no Lake Shore jahtu un lauku kluba.