Kornels smagi zaudē Colgate

Juniors Ričijs Kennijs raidīja 268 jardus un 87 jardus atguva piezemējumu vecākās Dželanijas Teilores piezemējumam pirmā puslaika beigās veicināja Kornelas futbola komandas ralliju sestdien, bet Colgate piespieda kritienus savā teritorijā. pēdējā minūte, lai noturētu uzvaru pār Big Red Schoellkopf Field ar 21:20. Kornels zaudēja līdz 1-4, bet Raiders uzlaboja līdz 1-7.

Vecākais Harolds Kouls steidzās 89 jardus no 17 gājieniem, lai Kornels gūtu vārtus savā pirmajā piedziņā ar 39 jardu sitienu, ko veica juniors Gerets Patla. Colgate atbildēja ar pāris piezemējumiem otrās ceturtdaļas beigās, panākot 14:3 vadību, pēc tam tā bija labākā pozīcijā, lai īsi pirms puslaika virzītu vadību tālāk no Kornela 3 jardu līnijas. Pirmkursnieks Džeiks Stebinss atlaida Colgate saspēles vadītāju Grantu Brenemanu, un viņš piespieda sitienu izdarīt un izraisīja Teilora dramatisku atgriešanos. Puslaika 17 punktu deficīta vietā Patla papildpunkts pavilka Kornelu pārtraukumā četru punktu attālumā.

Kornela futbola komandas pirmajā pusē Harolds Kouls steidzas uz sāniem

Lielais sarkanais izvirzījās vadībā trešajā ceturtdaļā pēc Kennija 5 jardu piezemējuma piespēles junioram SK Hovardam. Nākamajā braucienā Raiders atbildēja ar piezemējumu, pārņemot vadību ceturtajā braucienā. Kornels panāca viena punkta spēli pret Patla 28 jardu vārtiem ar 13:49, taču tuvāk tikt vairs nespēja.