Uzvarot Quinnipiac, Kornels uzlabo rezultātu līdz 7:0

Jaunākais vārtsargs Metjū Galajda trešajā periodā atvairīja 13 no 22, palīdzot otrā kursa uzbrucējam Maiklam Regušam otrajā periodā gūt spēka paņēmienus, kļūstot par Kornelas vīriešu hokeja komandas uzvarētāju, ar 2:1 uzvarot ECAC Hockey. sāncensis Quinnipiac piektdienas vakarā Lynah Rink. Līdz ar uzvaru Big Red — gan USCHO.com, gan USA Today/USA Hockey Magazine aptaujās ieņem otro vietu valstī — uzlabojas līdz 7:0 otro reizi pēdējo trīs gadu laikā.

Maikls Regušs iemet spēles uzvaras vārtus Kornela vīriešu otrajā periodā

kā panākt, lai sejas mati aug biezāki

Lai arī pirmais periods vārtus nedeva, tas noslēdzās ar aktivitāti Galajdas priekšā. Viņš izdarīja pāris atvairītos metienus, veicot trīs Quinnipiac nepāra sitienus tikai 27 sekunžu laikā.

Pēc tam Kornels (7:0, 5:0 ECAC Hockey) sita pirmais ar jaunākā uzbrucēja Brendena Loka vārtiem otrā perioda sākumā. Quinnipiac (6-5-1, 2-2-1) guva pretsvaru ar Nika Džermena piekto vārtu guvumu sezonā, panākot neizšķirtu 1, bet Regušs tikai nedaudz vairāk par divām minūtēm atkal izvirzīja Big Red vadībā. Tas deva Big Red spēka spēli, kas ir valsts vadībā ar 40% reklāmguvumu līmeni, pirmo reizi kopš 2005.–2006. gada sezonas katrā no pirmajām septiņām komandas spēlēm.