Kornels pagarinājumā uzvar Braunu ar 3:2

kā atgūt naudu no azartspēļu vietnēm

Jaunākais uzbrucējs Mets Stjenburgs guva divus vārtus, tostarp otro pagarinājuma uzvarētāju tikai sezonas septītajā spēlē, lai Kornelas vīriešu hokeja komanda piektdienas vakarā Linas Rinkā ar 3:2 uzvarēja Braunu.

Kastes rezultāts

Kornels (6-1, 4-1 ECAC Hockey, 2-1 Ivy League) — kas nedēļas nogalē ieņēma devīto vietu USA Today/USA Hockey Magazine aptaujā un 10. vietā USCHO.com aptaujā — nekad neatpalika no ceturtās uzvaras pēc kārtas. spēle. Taču lielajam sarkanajam nācās pārdzīvot daudz satraucošu momentu, kad Brauns (1-3, 1-3, 1-2) panāca, lai piespiestu papildu freimu.

Tas viss tika apturēts pagarinājumā trīs pret trīs, kur Big Red savā pirmajā iebrukumā NCAA jaunajā formātā uzlaboja rezultātu līdz 3:0, lai pārtrauktu attiecības pēc pamatlaika. Spēle sākās ar jaunāko aizsargu Semu Malinski, kurš izpildīja lielu sitienu Kornela zilās līnijas iekšpusē, lai traucētu Brauna virzīto ripas uz priekšu. 'Bears' saglabāja zonu, taču mēģināja piespiest ripu virzīt uz slotu, lai Stienburg pārtvēra piespēli un sāka pretuzbrukumu.

Stienburgas piespēle lika Andrejevam ātrumā iebraukt neitrālās zonas kreisajā pusē, savukārt Maļinskis, kura maiņa tuvojās pilnai minūtei, izvairījās no maiņas, apsteidzot lielo sarkano soliņu un iebraucot zonā. Andrejevs nekad nevarēja atrast garāmbraucošo celiņu Maļinskim, taču viņa sitiens pie tīkla lika ātri atkāpties no visiem Brauna aizsargiem, un Andrejevs izmantoja vietu, lai pievilktos un manevrētu slotā. Aizkavētais uzbrukums ļāva Stjenburgam atrast vietu aplī viņa malā, kur Andrejevs atrada viņu ar perfektu piespēli vienreizējai spēlei, ko Stjenburgs sita garām Brauna vārtsarga Matjē Kerona bloķētājam.

Stīnburga bija atbildīga arī par Big Red pirmajiem vārtiem, kad pirmajā periodā bija atlikušas 59,9 sekundes. Vārtu guvumā asistēja arī Andrejevs, kurš pēdējās trīs spēlēs lepojas ar 10 punktiem, kā arī pirmgadnieks aizsargs Henks Kempfs. Tikai 21 sekundi pēc otrā perioda otrā kursa uzbrucējs Kails Pennijs guva savu trešo punktu sezonā, dubultojot pārsvaru.

Taču, tā kā otrajā periodā spēle pārgāja no spēles galvenokārt pieci pret pieci uz spēli ar spēka paņēmieniem, Bears atkal atrada ceļu spēlē.

vai mēs saņemam 2000 stimulu mēnesī

Biju vīlies par to, kā mūsu puiši spēlēja šovakar pēc pirmā perioda, sacīja Maiks Šafers '86, Džejs R. Blūms '77 Kornelas vīriešu hokeja galvenais treneris. Man likās, ka tas diezgan atgādināja Savienības spēli (12. novembrī) – mēs izgājām un bijām šausmīgi spēka paņēmienā pēc otro vārtu guvuma. … Es domāju, ka mēs domājām, ka tas būs vieglāk, nekā tas bija.

Pēc tam, kad lielais sarkanais izšķērdēja spēles pirmos divus spēka paņēmienus, svārsts atkal pagriezās pret lāčiem – un viņi izmantoja lielos burtus. Netālu no spēles viduspunkta vīrieša pārsvaru guva Kols Kvinberijs, bet pēc tam Maikls Malonijs pēc atlēkušās bumbas panāca neizšķirtu ar 16:23, spēlējot trešajā.

labākais kratom celms opiātu atcelšanai

Tiklīdz mēs iegūstam pārsvaru, mēs vēlamies to noturēt. Taču tas nav viegli izdarāms, un mums ir jauna komanda, un es domāju, ka tas viss ir daļa no augšanas procesa, sacīja Stienburgs. Kopumā mēs guvām uzvaru, un to mēs vēlamies darīt, taču mēs vēlamies nedaudz atvieglot sevi un nav jādodas uz pagarinājumu.

Taču, kad Kornela 11 metru soda sitiens bija visvairāk vajadzīgs, izpildot galveno 11 metru soda sitienu tikai aptuveni divas minūtes pēc Malonija vārtiem, tas izdevās. Neits Makdonalds naktī izdarīja trīs no karjeras rekordaugstiem 30 atvairījumiem, lai palīdzētu novērst šo Brauna iespēju un galu galā palīdzētu Big Red uzvarēt pagarinājumā.

Piecu minūšu PK mums bija patiešām liels. … Daudzi puiši mums stājās uz soliņa, sacīja Makdonalds. Kad puisis šādi nokrīt, tā ir tikai iespēja citiem puišiem uzņemt puisi. Es domāju, ka tas ir tas, ko mēs darījām šovakar.

Ar saviem pāriem gūtajiem vārtiem Stienburg pārņēma komandas vadību ar pieciem gūtajiem vārtiem, vienlaikus pagarinot savu vārtu sēriju līdz karjeras labākajām sešām spēlēm, tostarp astoņiem punktiem pēdējās trīs spēlēs. Kempfa rezultatīvā piespēle pagarināja viņa četru spēļu rezultativitātes sēriju.

Kornels ar dīkstāvē Harvardu cīnījās neizšķirti par pirmo vietu ECAC Hockey, abām komandām piecās spēlēs dodot 11 punktus. Lielajai sarkanajai komandai būs iespēja solo pārņemt šo vadību sestdien, kad pulksten 19.00 tā uzņems Jēlu. komandas pēdējā īstajā mājas spēlē Lynah Rink vairāk nekā divus mēnešus.

Vai mēs spēlējām slikti? Nē, es nedomāju, ka mēs spēlējām slikti, sacīja Šafers. Vai spēlējām pietiekami labi atbilstoši saviem standartiem? Nē... Mums bija daži puiši, kuri atbildēja labi, un daži puiši, kas atbildēja slikti.